Comfort Suite İstiklal Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Butik Otel
  • Şehir Oteli
  • Merkezi Bölgede
  • Ücretsiz Wi-fi

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2013
  • Toplam Oda Sayısı21

Genel Bilgiler

Comfort Suite İstiklal alışveriş alanlarına ve merkezi bölgeye yakın konumda bulunmasından dolayı siz misafirlerimizin bütün gün şehri gezdikten sonra dinlenmenize yardımcı olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Konaklama Bilgileri

21 odalı suit oda konseptiyle dizayn edilmiş odalarınızda çift kişi rahatça konaklayabileceğiniz şekilde konforunuz düşünülmüştür.

Yiyecek Bilgileri

Otel lobisinde kahvaltınızı yapabilir dilerseniz odanıza kahvaltı servisinizi isteyebilirsiniz. Çay,kahve servisiniz ve yemekleriniz için bar ve restaurantı da kullanabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Alışveriş alanlarına ve tarihi alanlara yakınlığı sebebiyle şehri kolaylıkla gezip sonrasında dinlenme fırsatı bulabilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Odalarda wi-fi kullanımı ücretsizdir.

Comfort Suite İstiklal Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Katip Mustafa Çelebi Mah. Tel Sok. No:24 Taksim, Beyoğlu, 34433

İstiklal Caddesi 150 metre,Taksim meydanı 300 metre,Lütfi Kırdar Kongre Merkezi 750 metre,Galata Kulesi 500 metre,Cevahir Alışveriş merkezi 2 km,Atatürk Havalimanı 20 km uzaklıktadır.