Courtyard Cave Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Panoramik manzara
  • Doğa Yürüyüşü
  • Bisiklet turu
  • Kaya Oyma Odalar

Ücretsiz Çocuk

Tesisimize çocuk misafirler kabul edilmemektedir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2008
  • Toplam Oda Sayısı8

Genel Bilgiler

Coğrafi bir takım olaylar karşısında toprağın da farklı yapısı sebebiyle oluşmuş Peri bacaları zamanla insan eliyle oyularak ve fresklerle süslenerek masalsı bir yapıya dönüştürülmüştür. Ürgüp kasabasına bakan Courtyard Cave Hotel bölgenin karakteristik özelliklerini içinde barındırarak sizleri romantik bir serüvene sürüklüyor. Aynı zamanda geleneksel Türk dekorasyonuyla bu ambiyans pekiştirilmiştir. Kapadokya bölgesinde katıldığınız bir turizm aktivitesi olmasa bile kendi imkanlarınızla ulaşabileceğiniz noktada olup bir çok gezi ve faaliyetleriyle ilgili sizi yönlendirebilecek donanımlı personelle çalışmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Courtyard Cave'de geleneksel Türk tarzıyla dekore edilmiş, el yapımı mobilyalar ve turistik Türk halıları ile döşenmiştir. 7 mağara odası ve 1 kemerli taş suitimizde ücretsiz çay kahve yapma olanağı sunulmuştur. Klasik tarzı konforla tamamlamış, tatilinizi keyfe ve huzura dönüştürecek, sıcacık bir atmosfer. Kendinizi tarihle iç içe ve bir o kadar da evinizde hissedeceksiniz.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Courtyard Cave, Oda Kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Profesyonel ve güler yüzlü personeli ile Türk mutfağına özgü açık büfe kahvaltıyı bu muhteşem manzara karşısında almaya ne dersiniz. Bölgeye özel lezzet zenginliğini yakalayabileceğiniz Otel Courtyard Cave, taleplerinize göre A la Carte menülerle hizmet vermektedir. Oda kahvaltı çalışan Hotel Courtyard, extra ücret karşılığında diğer öğünlerinize de her tarza uygun, seçenekleri özellikle hazırlanmış menülerle hizmet vermektedir.

Aktivite Bilgileri

Kapadokya bölgesinin eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenin bir çok yolu olsa da kuşbakışı olarak güneşin doğuşunu ve batışı esnasında renkten renge girmesini izlemekten en çok keyif alarak izleyeceğimiz sıcak balon uçuşlarıdır. Sıcak uçuşlar sertifikalı ve pilotlar tarafından düzenlenmektedir. Peribacaları, vadileri, kaya oyma mağaraları, dini kompleksleri, farklı kültür geçişi izleri, balon uçuşları, bölgeye özel kaya ve doğal taş konakları ile sayısız gezi alanına sahip bir bölgedir Kapadokya. Göreme Açıkhava Müzesi, Uçhisar Kalesi, Dervent Vadisi, Paşabağları, Ürgüp Üç güzeller, Çanak-Çömlek Atölyeleri, Şarap fabrika ve mahzenleri, kaya oyma mağaralar, Kızılırmak gondol gezileri, at çiftlikleri... Tüm bu güzellikler dünyanın hiç bir kentinde bulamayacağımız zenginlikler, görmeden gitmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Balayı İmkanları

Kapadokya Bölgesi'nin en iyi balayı oteli olarak gösterilen Courtyard Cave Hotel'de balayı çiftlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.

İnternet Kullanımı

Courtyard Cave'in tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti mevcuttur.

Courtyard Cave Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 CAVE ODA Online Rezervasyon
CAVE ODA
  • Oda Kahvaltı
 Cavedeluxe Fairy Cave-Cave Deluxe Online Rezervasyon
Cavedeluxe Fairy Cave-Cave Deluxe
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Dereler Mh. Sair Mahfi Baba 3. Sk No. 9 Urgup Nevsehir

Courtyard Cave Hotel Ürgüp'ün tarihi bir kısmında yer almaktadır. Havaalanına 40 dakikalık sürüş mesafesindedir. Peri bacaları, üzüm bağları, mağara otelleri, vadilerini ve kuş bakışı olarak tüm bu doğa harikası şehri izlemeden Courtyard Cave Otel'den ayrılmayın.