Cumbalı Plaza Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi Konum
  • Şık dizayn
  • Konforlu Konaklama

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş 1 çocuk ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı46

Genel Bilgiler

Dolapdere'de yer alan Cumbalı Plaza Hotel, iş seyahatleriniz ve tatilleriniz için vazgeçilmez adresiniz olacaktır. Taksim Meydanına ve Şişli merkeze ücretsiz servis imkanı sağlayan Cumbalı Plaza'da konaklayarak, her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birbirinden konforlu hazırlanan ve sizlere ev rahatlığını aratmayacak olan Cumbalı Hotel, toplamda 46 odasıyla siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

Konaklama Bilgileri

Cumbalı Plaza Otel'de birbirinden konforlu olarak tasarlanan toplam 46 oda bulunmaktadır. Tüm odalarımızın içerisinde, telefon, klima, minibar, uydulu tv, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve internet mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Cumbalı sizlere oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Her sabah hazırlanan açık büfe kahvaltımız ile, güne eşsiz lezzetler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca Otel Cumbalı sizlere muhteşem Akdeniz ve dünya mutfaklarından da unutulmaz tatlar sunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Cumbalı Plaza'da konaklayarak, İstanbulun tarihi ve turistik yerlerini ziyaret edebilir, şehir turlarına katılabilirsiniz. Osmanbey Metro İstasyonuna 1 km olan Cumbalı Hotel, Taksim Meydanı ve Nişantaşına ise yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Hem iş seyahatleriniz hem de tatiliniz için merkezi konumda bulunan Hotel Cumbalı'da konaklayarak, İstanbulun tadını çıkarabilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Hotel Cumbalı'nın genelinde ücretsiz olarak wi-fi imkanımız bulunmaktadır.

Cumbalı Plaza Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Yarım Pansiyon
 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Bozkurt Mah. Dolapdere Cad. No.135 İstanbul

Dolapderede bulunan Cumbalı Plaza, Osmanbey Metro İstasyonuna 1 km, Taksim Meydanı ve Nişantaşına ise yürüme mesafesindedir. Hotel Cumbalı'dan Atatürk Havalimanı ise yalnızca 20 km uzaklıktadır. Cumbalı Plaza Hotel'de konaklayarak İstanbul'un tarihi ve kültürel zenginliğine sizler de şahit olabilirsiniz.