C.Y. Inn Hotel Karşıyaka

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Açık Yüzme Havuzu
  • Çocuk Oyun Alanı
  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz Wİfi

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş çocuk ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1998
  • Yenilenme Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı40

Genel Bilgiler

C.Y. Inn Hotel, İzmirin en güzel yerleşim yerlerinden biri olan Karşıyakada bulunmaktadır; toplam 10.000 metrekare alan üzerine kurulmuş bir tesistir. 40 oda kapasiteli bütün odalar şık, modern ve konforlu bir dekorasyona sahiptir. İzmir Adnan Menderes Havalimanına 25 km km uzaklıkta bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

C.Y. Inn Otel'de farklı tipte 40 adet oda mevcut olup, her bir oda siz değerli konuklarımız için şık, modern ve konforlu bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda Wi-Fi bulunmaktadır ve ücretsizdir. Ayrıca sigara kullanmayan konuklarımız için sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

C.Y. Inn konsepti oda-kahvaltı şeklinde olup, kahvaltılar için 150 kişi kapasiteli kahvaltı salonumuz bulunmaktadır. Zengin açık büfe kahvaltı şeklinde sunulan kahvaltılarımızda, geleneksel kahvaltının yanısıra Ege Yöresine özgü tadları da bulabilirsiniz. Ayrıca otelimiz bünyesinde 500 kişi kapasiteli ve botanik bir bahçeye sahip olan Havuzbaşı Restaurantta da yöresel lezzetlerin yanısıra Akdeniz mutfağına ait birbirinden güzel lezzetleri tatma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Hotel C.Y. Inn bünyesinde 1 adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, çocuklar için özel oyun alanı ve tv odası bulunmaktadır. Dileyen konuklarımız ücretsiz otoparkımızdan yararlanabilirler.Tesisimizde sigara içilen ve içilmeyen odalar mevcuttur.Dileyen müşterilerimiz ücret karşılığı çamaşır yıkama, kuru temizleme ve oda servisinden yararlanabilirler.

Toplantı Salonu Özellikleri

En son teknoloji ile donatılmış olan makimum 200 kişi kapasiteli toplantı salonumuzda her türlü eğitim, kongre, seminer ve iş toplantılarınızı iyi bir organizasyon eşliğinde keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonumuzda internet bağlantısı, ses sistemi, yaka mikrofonu, masa mikrofonu, ışık sistemi, vcd oynatıcı, sahne, kürsü, müzik yayını, slayt oynatıcı, görüntü kaydı, projektör perdesi, tepegöz, tv, yazı tahtası ve faks bulunmaktadır. Toplantı salonlarımız klimalıdır.

İnternet Kullanımı

Tüm tesis genelinde Wi-Fi mevcut olup ücretsizdir.

C.Y. Inn Hotel Karşıyaka

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Anadolu Cad. No:693 Karşıyaka İzmir

İzmir C.Y. Inn Hotel Karşıyaka ilçesinde bulunup, Adnan Menderes havaalanına 25 km, şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Mavişehir Ege Park Avmye 1 km uzaklıkta bulunurken, İzmir'in en hareketli en güzel yerlerinden olan Alsancak ve Kordona 11 km uzaklıkta yer almaktadır.