Dedeman Cappadocia Convention Centre

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Bölgenin en büyük oteli
  • Kapalı Havuz
  • Türk Hamamı

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş 1 çocuk ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda Sayısı349

Genel Bilgiler

Türkiyenin en önemli kongre merkezlerinden biri olarak kabul edilen Dedeman Hotel, geniş bir yelpazede eğlence ve iş olanakları sunmaktadır. Etkileyici kaya oluşumlarının oluşturduğu mağaralar ve eşsiz tarihi yapıları barındıran manzarasıyla, iş dünyasının olduğu kadar macera ve keşif tutkunlarının da tercihi olmaktadır. 1000 katılımcıya kadar hizmet verebilen toplantı salonları ve mükemmel konumu ile Dedeman Kapadokya, konuklarının toplantı ve eğitim ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilecek niteliktedir.

Konaklama Bilgileri

Dedeman Kapadokya Otel'de 314 standart oda, 32 suit oda, 1 kral dairesi bulunmaktadır. Standart odalarda direkt telefon, tv, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, elektronik kasa, elektronik kapı kilit sistemi, kablosuz internet, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Dedeman Kapadokya Hotel, yarım pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir. Dedeman Kapadokya bünyesindeki yer alan çok sayıdaki restoran ve barlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Solaryum, sauna, Türk hamamı, spor salonu ve masaj uygulamaları içeren sağlık kulübünde kendinizi şımartmadan önce ise kapalı ve açık havuzlarda serinleyebilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Dedeman Cappadocia'nın tüm kullanım alanlarında internet erişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Dedeman Cappadocia Convention Centre

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Yarım Pansiyon

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Urgup Yolu 2. km

Dedeman Cappadocia Hotel, Nevşehir merkezine 2 km uzaklıkta olup, Nevşehir Havaalanı'na 35 km, Kayseri Havaalanı'na 80 km mesafededir. Ürgüp yoluna 2 km uzaklıkta yer alan Dedeman Kapadokya Hotel, Kapadokya Kaya Evleri, Saklı Kilise, Ürgüp Kadıkalesi gibi tarihi ve turistik lokasyonlara da oldukça yakın konumlanmıştır.