Deeps Hostel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Ankara şehir merkezinde yer alan Otel Deeps Hostel, barlara, restoranlara ve mağazalara sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Hostel, Kolej Metro İstasyonu'na ve Kurtuluş Parkı'nın geniş yeşil alanına yürüyerek gidebilirsiniz.

Konaklama Bilgileri

Deeps Hostel'in tüm odaları bahçe manzarasına sahiptir ve içlerinde gardrop ve ortak banyo mevcuttur. Deeps Hostel'de sigara içilmeyen odalar da bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Deeps Hostel'in değerli misafirleri otelin bünyesinde bulunan yemek salonu ve tam donanımlı mutfaklardan da dilediklerince yaralanabilirler.

Aktivite Bilgileri

Merkezi konumda yer alan Deeps Hostel'den çıkarak alışveriş ve eğlence merkezleriniz ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca; Deeps Hotel'e 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Kurtuluş Parkı' na gidebilir sevdiklerinizle uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Misafirler ücretsiz Wi-Fi erişiminden de yararlanabilirler.

Deeps Hostel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Ataç 2 sokak No:46 Kolej

Deeps Hostel, Kolej Metro İstasyonu'na ve Kurtuluş Parkı'nın geniş yeşil alanına yürüme mesafesindedir. Ayrıca birçok alışveriş ve eğlence merkezine de oldukça yakın bir konumdadır.