Defne Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Meis adası manzaralı
  • Likya yürüyüşü

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Defne Hotel Kaş'ın Küçükçakıl mevkiinde bulunur. Denize mesafesi 50 metre olan Defne Otel'in toplamda 18 odası bulunmaktadır. Hemen Kaşın içerisinde bulunan Hotel Defne, merkeze 300 metre mesafededir. Defne Hotel'in kahvaltı terasının bulunduğu Meis adası manzaralı bu panoromik görüntü sabahlarınıza güneş gibi doğacak. Hem sakin yapısıyla hem güler yüzlü profesyonel otel ekipmanı ile sizleri Defne Hotel'e bekliyoruz.

Konaklama Bilgileri

Defne Hotel, 18 odadan oluşmaktadır ve her odada klima, 24 saat ulaşabileceğiniz sıcak su ve manzaralı bir yatağa sahiptir.

Yiyecek Bilgileri

Kaş Defne Hotel Oda Kahvaltı şeklinde hizmet vermekte olup terasında muhteşem manzaralı sabah kahvaltısında doğal ürünleri sizlere sunar.

Aktivite Bilgileri

Defne Hotel'in size sunduğu imkanlar arasında dalış, sea kayak, mavi yolculuk ve Likya yürüyüşü bulunmaktadır. Hotel Defne'ye gelmişken Akdenizin mavi-yeşil sularının birde alt kısmını görmenizi tavsiye ediyoruz. Tarihi bir yer olma açısından gemi batıkları ve herçeşit balıklar, ahtapotlar ve deniz yıldızlarının çevresinde yeni dünyalar keşfedeceksiniz. Kano ile denizin üzerinde kayarak hem spor yapabilir hemde akdenizin en güzel koylarını keşfedebilirsiniz. Tekne turlarında edineceğiniz unutulmaz anılar kış aylarında içinizi ısıtmaya yetecektir. Maviliklerin güzel olduğu kadar yeşillerinde güzel olduğu Kaş da yürüyüşe çıkabilir ve Defne Otel'in hemen yanında ki Likya yolunu ziyaret etmeniz doğayla bütünleşmeniz adına büyük bir adım olacaktır.

Defne Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Küçükçakıl mevkii Kaş

Defne Hotel; Fethiye'ye 107 km, Finike'ye 75 km, Kemer'e 144 km, Patara'ya 43 km mesafededir. İsinda Antik Kenti, Kaputaş Plajı, Uçarsu Şelalesi gibi doğal güzellikler ve turistik lokasyonlar, Defne Hotel'e çok yakındır.