Dikmen Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi Konum
  • Ücretsiz Kapalı Otopark
  • Ücretsiz wi-fi

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1. çocuk ücretsiz konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1972
  • Yenilenme Tarihi2010
  • Toplam Oda Sayısı60

Genel Bilgiler

Hotel Dikmen Bursa şehir merkezi konumunda olup, Ulucamii ye çok yakındır. Tüm tarihi ve doğal güzellikler ile iş ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın bir konumdadır. Tesis 5 yıllık tecrübesiyle ve 60 odasıyla değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesisin her odası tüm ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize cevap verecek şekilde donatılmış, oldukça konforlu odalardır. Tesis bünyesinde Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin örneklerin sunulduğu İpek Restaurant, bir içecek ve atıştırmalık molası verebileceğiz Lobby Snack Bar ve özel günleriniz ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek toplantı salonu bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Hotel Dikmen 35 yıldır kazandığı tecrübe sayesinde müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir ilkesini benimsemiştir. Bu görüşümüzü baz alarak oluşturduğumuz 60 adet standart odamızda konfor ve şıklığın yanı sıra ihtiyacınız olabilecek tüm teknolojik ekipmanlar da bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Dikmen Otel oda kahvaltı şeklinde çalışmakta olup, zengin kahvaltı mönüsünü açık büfe şeklinde sunmaktadır. İpek Restaurant kahvaltı dışında akşam yemeği içinde 19.00 ile 23.00 arası Ala Carte sistemle Türk ve Dünya mutfaklarından örnekler sunmaktadır. Bunun dışında küçük tatlı bir atıştırma ve içecek kaçamağı için Lobby Snack Barımıza mutlaka uğramalısınız.

Aktivite Bilgileri

Otelimiz bulunduğu konum itibariyle şehrin tarihi ve doğal güzellikleriyle, alışveriş ve iş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Otelimizde misafir olur iseniz Osmanlı İmparatorluğuna başkent olmuş Tarihi Bursa şehrini çok daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Bunun dışında misafirlerimiz otelimizde İpek Restaurant da veya Lobby Snack Barda dostlarıyla hoşça vakit geçirebilirler. Tesisin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır. Tesis misafirlerinin kullanımına özel kapalı ve ücretsiz otoparkı bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Dikmen Hotel eğitim, iş veya dernek toplantıları gibi organizasyonlar veya söz, nişan gibi özel günlerinizde size ev sahiplği yapacak 50 kişi kapasiteli çok amaçlı bir toplantı salonu bulunmaktadır. Bu salonumuzda Wi-fi, ses sistemi, konuşma kürsüsü, müzik yayını ve tv gibi görsel ve işitsel ekipmanlar mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır.

Dikmen Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Tahtakale Mahallesi Maksem Caddesi No: 78 Osmangazi / Bursa

Tesisimiz şehir merkezin de bulunup Ulucamii 'ye yakınlığı 160 m olan yakınlığı ile gözde konaklama mekanlarından bir tanesi haline gelmiştr. Mudanya sahile 28 km , Yenişehir Havalimanına 65 km mesafesi bulunmaktadır.