Dunaysır Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Wi-Fi
    Ücretsiz otopark

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1. çocuk ücretsiz olarak konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2012
  • Toplam Oda Sayısı62

Genel Bilgiler

Şanlıurfa yolu üzerinde, Mardin şehir merkezine 30 km.lik mesafede bulunan otelimiz, 3 yıldız statüsünde 62 odasıyla hizmet vermektedir. Mardinde ki eviniz olma gayesiyle hizmet veren otelimizin tüm odaları ihtiyaçlarınıza maksimum derecede karşılık verecek şekilde dizayn edilmiştir. Otelimizin Türk ve Dünya mutfaklarından örnekler sunan Ala Carte restaurantı ve spor salonu, hamam, sauna, buhar odası ve şok odasını içinde barındıran bir Spa bölümü  bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Otel Dunaysır size evinizde ki kadar güvenli ve konforlu hissettirecek şekilde dizayn edilmiş ve tüm teknolojik ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde oluşturulmuş 4 Suit, 3 Deluxe, 5 Aile ve 50 Standart oda olacak şekilde toplamda 62 adet odamız bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Dunaysır oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olup, zengin kahvaltı mönüsünü misafirlerine açık büfe şeklinde sunmaktadır. Günün diğer öğünlerinde 60 kişilik kapalı ve 250 kişi kapasiteli üstü açık restaurantlarımız Ala Carte şeklinde Türk ve Dünya mutfaklarından en lezzetli örnekleri sunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Dunaysır Hotel konaklayan misafirlerimiz Spa bölümümüzde ki masaj ve güzellik bakımları dışında tüm hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Bunun dışında 60 kişilik ve 250 kişilik Ala Carte Restaurantlarımızda dostlarınız eşliğinde hoş ve lezzetli dakikalar geçirebilirsiniz. Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarımızda Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır. Misafirlerimizin kullanımına açık ve ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

SPA Merkezi

Yorgun ve stresli geçen bir günün ardından dinlenmek veya güne zinde başlamak istiyorsanız Spa bölümümüze mutlaka uğramalısınız. Bu bölümümüz de Türk Hamamı, sauna, şok havuzu, buhar odası ve son teknoloji aletlere sahip bir spor salonu bulunmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarımızda Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Dunaysır Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Şanlıurfa Caddesi Özgürlük Meydanı Kızıtepe / Mardin

Hotel Dunaysır Mardin kent merkezine 25 km mesafesi olup Süryani Ortadoks Manastırı Deyrulzafarana arabayla 30 dk mesafesi bulunmaktadır. Mardin Havaalanına 10 km , otogara 1 km'dir.