Efehan Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Kültür Mekanlarına Yakın
  • Evcil Hayvan Kabulü
  • Ücretsiz wi-fi

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arasında 1. çocuk ücretsiz konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2000
  • Yenilenme Tarihi2013
  • Toplam Oda Sayısı35

Genel Bilgiler

Hotel Efehan Bursa şehir merkezinde kurulmuş olup Cumhuriyet Alanı ve Atatürk heykeline 200 metre uzaklıktadır. Otel Efehan tiyatro ve kültür merkezlerine olan yakınlığından dolayı tiyatro ve sinema sanatçıları tarafından tercih edilmektedir. Otelimiz 3 yıldız statüsünde, tüm ihtiyaçlarınıza lüks ve konforlu bir şekilde cevap verecek şekilde dizayn edilmiş 35 odaya sahiptir. Otelimizin teras katında 200 kişilik Marina Teras Restaurant ve Pupa Bar bulunmaktadır. Eğitim, dernek ve klüp toplantılarınız gibi organizasyonlarda size ev sahipiliği yapabilecek iki ayrı toplantı salonumuz bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Otelimiz tüm ihtiyaç ve konforunuza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş 28 Standart ve 7 Aile odası şeklinde toplamda 35 odaya sahiptir.

Yiyecek Bilgileri

Otel Efehan oda kahvaltı sisteminde olup, kahvaltılarını Marina Teras Restaurant bölümünde açık büfe şeklinde sunmaktadır. 200 kişi kapasiteli Marina Teras Restaurant harika bir Bursa manzarasına sahiptir. Marina Teras Restaurant aynı zamanda öğle ve akşam yemekleriniz için Ala Carte sisteme dönüp ünlü Türk lezzetlerini sunmaktadır. Aynı katta bulunan Pupa Bar da ise yine bu güzel manzarada ve canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Efehan Otel bulunduğu konum itibariyle Kapalı Çarşı, Ulu Camii ve Koza Han Çarşısı sadece yürüyüş mesafesindedir. Otelimiz tarihi Bursa şehrini tanımak için harika bir seçim olacaktır. Bunun dışında otelimizde eşsiz Bursa manzarasına sahip Ala Carte restaurantımızda veya canlı müzik eşliğinde barımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Hotel Efehan dernek, klüp veya eğitim toplantıları gibi organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek düzeyde 100 ve 40 kişi kapasiteli iki ayrı salonu bulunmaktadır. Bu iki salon ihtiyaç dahilinde birleştirilip de kullanılabilmektedir. Toplantı anında ihtiyaç duyacağınız tüm görsel ve işitsel cihazlar bulunmaktadır. Bunun dışında söz, nişan veya düğün gibi etkinliklerinizde 200 kişilik Marina Teras Restaurantımızda isteğinize göre düzenlenip, ev sahipliği yapabilmektedir.

İnternet Kullanımı

Tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Efehan Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Gümüşçeken Caddesi No: 34 Osmangazi / Bursa

Efehan Hotel Bursa'nın merkezin de bulunmaktadır. Kayak merkezi Uludağ 30 km olup Teleferik istasyonuna 2 km , Bursadaki Kapalı Çarşı , Ulu Cami , Kazahan Çarşısı 5 dakikalık yürüme mesafesi bulunmaktadır.