Eftelya Apart Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Çocuk Oyun Alanı
  • Ölüdeniz Plajına Yakın
  • Masa Tenisi

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş çocuk ücretsiz.

Tesis Özellikleri

  • Yenilenme Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı17
  • Denize Mesafe3 km

Genel Bilgiler

Eftelya Apart Hotel Ovacık'ta, Babadağ'ın eteklerinde kurulu aile işletmesidir, tesisde 1 ve 2 yatak odalı birimlere ayrılmış 17 yeni dairesi bulunmaktadır. Çam ağaçları ile kaplı bölge, doğa ile başbaşa, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için eşsiz bir mekandır. Tesisimiz denize 3 km mesafededir.  

Konaklama Bilgileri

Eftelya Apart Hotel'de 1 ve 2 yatak odalı birimlere ayrılmış 17 yeni dairesi bulunmaktadır. Her daire klimalıdır ve mini mutfak bölümünün de bulunduğu açık planlı yaşam alanına sahiptir. Yılların birikimiyle en güzel tatili geçirmeniz için hizmet vermekteyiz.

Yiyecek Bilgileri

Eftelya Apart Hotel Restaurant'ta lezzetli, organik Türk yemeklerini gün ve gecenin hemen her saatinde bulmanız mümkündür. Çam kokulu temiz havayı ciğerlerinize çekerken havuzda serinleyebileceğiniz gibi bir taraftan da güneşlenip, içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Eftelya Apart Hotel'de trekking, dağ bisikleti sporları yapabilir, temiz mavi denizi ise dalgıçlık, balıkçılık ve yelkencilik için oldukça uygun ve popülerdir. Çam kokulu temiz havayı ciğerlerinize çekerken havuzda serinleyebileceğiniz gibi bir taraftan da güneşlenip, diğer tarafta ise tavla, satranç veya okey oynayabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Açık yüzme havuzumuz olup, Ölüdeniz plajına 3 km mesafede yer almaktadır.

İnternet Kullanımı

Wifi internet erişimi mevcuttur.

Eftelya Apart Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 1+1 Apart Online Rezervasyon
1+1 Apart
  • Sadece Oda

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Ovacık Mah. İncirlik Cad. No:4 Ölüdeniz Fethiye

Hotel Eftalya Apart Fethiye'ye yaklaşık 5 km mesafesi bulunmaktadır. Ölüdenize 3 km olan mesafesiyle yerli ve yabancı turistlerin gözde konaklama merkezi haline gelmiştir.