Ege Termal Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Arıtmalı Soğuk Su Havuzu
  • Bay bayan ayrı havuzlar

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Ege Termal Otel Karahayıttadır. 40 apart daireden oluşmaktadır.Kaplıcaları, şifalı kırmızı suyu, tertemiz havası ile ülkemizdeki en önemli termal turizm bölgelerinden biridir Karahayıt. Ege Termal Otelde konakladığınızda, doğa ile iç içe, huzur dolu bir ortamda şifalı suların taşıdığı mucize ile rahatsızlıklarınızdan arınabilir, yorgunluk ve şehir hayatının stresinin ardınızda bırakabilir ve fiziksel ve ruhsal olarak yenilenebilirsiniz.

Konaklama Bilgileri

Ege Termal Otelde 40 apart daire bulunmaktadır. Dairelerinde balkon, buzdolabı, mutfak, tv, merkezi ısıtma, klima, termal havuz mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Ege Termal Otel sadece konaklama şeklinde hizmet vermektedir. Dairelerinde mutfak bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

1 adet açık havuz, 1 adet bayanlara özel termal havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca çocuklara özel oyun alanı mevcuttur.

Ege Termal Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Karahayıt Kasabası

Otel Ege Termal Denizli Karahayıt mevkiin de bulunmaktadır. Denizli merkeze 20 km , Pamukkale'ye 2 km mesafesi bulunmaktadır. Denizli Çardak Havaalanına 65 km mesafe de bulunmaktadır.