Elit Class Residence Apart Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi Konum
  • Terasında bulunan restaur
  • Modern Dekorasyon

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2011
  • Toplam Oda Sayısı47

Genel Bilgiler

Gaziantepin merkezinde kurulan Elit Class Residence Apart Hotel, havaalanına 15 km. uzaklıkta olup, iş, eğlence ve alışveriş merkezlerine ise yürüyüş mesafesindedir. Otelimiz her türlü ziyareti için Gaziantepe gelen bütün misafirlerine otel odasından ziyade bir ev konforunu, 1+1 ve 2+1 sistemde dizayn edilmiş toplam 47 oda ile sunmaktadır. Bu odaların içinde her türlü ihtiyaca karşılık verecek teknolojik donanımla birlikte bütün mutfak eşyaları da bulunmaktadır. Otelimizin 200 araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır. Otelimizin tüm ortak kullanım alanlarında ve odalarında Wi-fi internet erişimi bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Hotel Elit Class'da tüm ihtiyaç ve lükslerinizin bir arada sunulduğu ve ayrıca tüm mutfak malzemelerinin de bulunduğu, 12 adet 2+1 veya 35 adet 1+1 formatında toplamda 47 oda bulunmaktadır. Tüm odaların eşyaları ve dekorasyonu yenidir ve konforunuza uygun şekilde düzenlenmiştir.

Yiyecek Bilgileri

Elit Class Residence, oda kahvaltı sistemiyle çalışmakta olup, açık büfe kahvaltı hizmeti vermektedir. Açık büfede sunulan yöresel ve dünya lezzetlerini teras katımızda, açık ve kapalı bölümleri olan 150 kişilik restaurantımızda yiyebilirsiniz. Yine aynı restaurantımız öğle ve akşam yemeklerinde siz değerli misafirlerimize Ala Carte şekilde yörenin lezzetlerini, çeşitli kebapları ve dünya lezzetlerini eşsiz Gaziantep manzarasında sunmaktadır. Bunun dışında ister kahvaltınız ister diğer öğünleriniz olsun dışarıdan getirdiğiniz ürünlerinizi odanızın mutfağında pişirebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Elit Class Residence Otel, buluduğu konum itibariyle tüm iş merkezleri, turistik alanlar ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde olmasından dolayı eşsiz kültürü olan Gaziantepi yakından tanımayı oldukça çekici hale getiriyor. Ayrıca otelimizin teras katında bulunan eşsiz manzaralı restaurantımızda lezzetli atıştırmalıklar ve içecekleriniz ile beraber dostlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Toplantı Salonu Özellikleri

Otelimizin teras katında bulunan restaurantımızın kapalı bölümü aynı zamanda isteklerinize göre 100 kişi kapasiteli bir toplantı salonu gibi düzenlenip siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapılmaktadır. Bu salonumuzda toplantılarınız için gerekli olan projeksiyon ve ses sistemi de bulunmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tüm odalarımız ve ortak kullanım alanlarımızda Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Elit Class Residence Apart Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Sani Konukoğlu Bulvarı No:65 Şehitkamil Gaziantep

Otel Elit Class Residence Apart , bulunduğu konum itibariyle tüm iş merkezleri, turistik alanlar ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Otelimizin havaalanına uzaklığı ise sadece 15 km. dir. Gaziantep'in meşhur baklavasını ve yöresel yemeklerinin lezzetiyle damak zevkinizi değiştirebilirsiniz. Eski tip evleriyle hala tarihi yansıtan şehri dolaşırken çeşitli hediyeler alabilirsiniz.