Elmalı Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Van Gölü Konumu
  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz internet

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1. çocuk ücretsiz olarak konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2012
  • Toplam Oda Sayısı20

Genel Bilgiler

Elmalı Hotel, Van Gölüne oldukça yakın bir konumda, Edremit Yolu üzerinde 20 adet 1+1  dairesiyle apart olarak hizmet vermektedir. Odalarımız Van Gölü veya bahçe  manzaralı olup, ortalama 70 metrekare olarak dizayn edilmiş ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde oluşturulmuştur. Otelimiz bünyesinde Ala Carte Restaurant ve toplantı salonu bulunmaktadır. En büyük gayemiz tüm misafirlerimize evindeki huzur ve konforu hissettirebilmektir.

Konaklama Bilgileri

Elmalı Otel her biri oldukça konforlu ve şık bir şekilde dizayn edilmiş 20 adet 1+1 dairesi bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Otel Elmalı oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olup, zengin kahvaltı mönüsünü misafirlerine açık büfe şeklinde sunmaktadır. Restaurantımız da günün diğer saatlerinde Ala Carte sistemde yöreye özgü en güzel lezzetleri tadabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Elmalı Otel Van'da misafir olmayı tercih ederseniz Van Gölü ve çevresini çok daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır. Misafirlerimizin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri otoparkımız mevcuttur.

Toplantı Salonu Özellikleri

Otelimiz iş, eğitim ve dernek toplatıları gibi organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz 60 kişi kapasiteli, son teknoloji görsel ve işitsel cihazlara sahip olan bir toplantı salonumuz vardır. Bunun dışında bahçemizde üstü açık ve kapalı olarak 1000 kişi kapasiteli kır düğünü hizmeti vermekteyiz.

İnternet Kullanımı

Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Elmalı Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Yeniköy Mahallesi Elmalı Köy yolu üzeri No: 1/1 Edremit / Van

Otelimiz Van Gölüne oldukça yakın, yeşilin ve mavinin iç içe olduğu bir konumdadır. Şehir merkezine 16 km ve havaalanına 10 km. uzaklıktadır. Akdamar Adası, Van Kalesi, Hoşap Kalesi, Yedi Klise, Ulu Camii görebileceğiniz yerler arasındadır.