Evrem Konaklama

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Olimpik Havuz
  • Merkezi Konumu
  • Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Çocuk

Tesisimiz 0-6 yaş arası çocuk kabul etmemektedir. 6-10 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı33

Genel Bilgiler

Evrem Konaklama Gaziantepin Apart hotel ihtiyacı ilkesi benimsenerek 2014 Ekim ayında faaliyete girmiştir. Toplam 33 odası vardır . Odalar içindeki eşyalar tamamen yeni olup odalar da ocak dışında tüm mutfak ekipmanları bulunmaktadır. Gaziantep merkezde yer alan otelimiz havalanına 18 km. ve alışveriş merkezleri ile turistik çekim merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Otelimizin yanında misafirlerine açık olarak ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir otopark mevcuttur. Otelimizin tüm odalarında ücretsiz olarak Wi-fi internet hizmeti sunulmaktadır. Otelimizin yan binasında ekstra ücrete tabii olarak kullanabilecekleri Olimpik havuz, şok havuzu, sauna ve buhar odası bulunmaktadır.     

Konaklama Bilgileri

Evrem Apart otelimiz 1+1 dairelerinde sadece oda sistemiyle konaklama hizmeti vermektedirler. Tüm eşyaları yeni olan toplamda 45 adet oda bulunmaktadır. Tüm odalarımızda ocak hariç tüm mutfak eşyaları bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Evrem Konaklama sadece oda hizmeti vermektedir. Ancak dışardan aldığınız veya sipariş ettğiniz yemekleri rahatlıkla yiyebileceğiniz şekilde, 2 kişi için tüm mutfaka gereçlerinin olduğu bir  mutfak kısmı tüm dairelerimizde mevcuttur.

Aktivite Bilgileri

Evrem Apart da bulunduğu konum sayesinde şehrin tüm turistik çekim merkezlerine oldukça yakın bir konumdadır. Bu sebepten eğer otelimizi tercih ederseniz şehri yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca otelimizin yan binasında ekstra ücrete tabii olarak bulunan olimpik havuz, şok havuzu, buhar odası ve saunayı kullanabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Evren Konaklama yan binasında otelimize bağlı olarak ekstra ücret karşılığı kullanılabilen 210 cm. derinliğinde, 16 metre genişliğinde ve 20 metre uzunluğunda olimpik bir havuz ve buna bağlı olarak buhar odası, şok havuzu, sauna ve giyinme odası bulunmaktadır.

İnternet Kullanımı

Evrem Apartın tüm odalarında ücretsiz Wi-fi internet hizmeti bulunmaktadır.

Evrem Konaklama

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Sadece Oda

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Yeditepe Mahalle 54. Sokak No:23 Şahinbey Gaziantep

Evrem Konaklama Gaziantep şehir merkezinde olup Sanko Alışveriş Merkezi'ne 4,3 km, Havaalanına 17 km mesafededir. Bir çok turistik yerlere, tramvay durağına ve Üniversite hastanesine yürüyüş mesfesindedir.