Filyos Ecopark

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Butik Otel
  • Toplantı Salonu
  • Doğa içerisinde
  • Wifi

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda Sayısı46

Genel Bilgiler

Zonguldak şehrinin Filyos Vadisi?nde hizmet veren Filyos Ecopark, 46 oda kapasitesiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Butik Otel olan tesis Safranboluya 50 dakikalık , Yedigöllere 40 dakikalık mesafesiyle turistik amaçlı ziyaretleriniz için tercih sebebidir.

Konaklama Bilgileri

Filyos Ecopark 16 ? 55 m2 aralığında genişliğe sahip sarmaşıklı konaklarda ; standart oda ,comfort family oda, delux comfort oda, balayı suit oda , king suit oda ayrıca ağaçların evleri şeklinde elma evi , armut evi , erik evi , ıhlamur evi , ayva evi , vişne evi , dut evi , ceviz evi, kiraz evi , şeftali evi 17-22 m2 genişliğe sahip olmak üzere toplamda 46 odası bulunmaktadır. Odaların tamamı içerisinde genel olarak tv-tv masası , wifi , elbise dolabı , minibar , telefon , spling klima , koltuk , duşakabin , makyaj aynası ve çalışma masası , bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Oda Kahvaltı açık büfe konseptiyle hizmet veren Filyos Ecopark zengin yerel mutfak ve dünya mutfağındanda seçenekler sunmaktadır. Restaurantta 06.30- 10.30 arasında kahvaltı hizmetinden yararlanılabilir. Öğle yemeği, akşam yemeği ve içecekleri diğer restaurantlardan alabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Butik Otel olmasının yanı sıra Filyos Ecopark,s ağlık ve yaşam üzerine misafirlerinin konforlu bir tatil geçirmeleri için 185 dönümlük sarmaşık orman içerisinde yürüyüş yapıp , bisiklet gezileri , açık ısıtmalı havuz , organik sera imkanlarıyla dikkat çekmektedir.

Havuz Özellikleri

Filyos Ecopark içerisinde için 1 adet açık ısıtmalı havuz bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

En son teknoloji ile donatılmış olan 650 sandalye kapasiteli balo salonu , 150 koltuk kapasiteli konferans salonu , 250 kişilik amfi tiyatro vardır..Toplantı salonlarında tv, dvd oynatıcılar, işitsel araçlar, projeksiyon sistemleri ses ve ışık ürünleri mevcuttur.

İnternet Kullanımı

Filyos Ecopark'ın tüm alanlarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Filyos Ecopark

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Bakacakkadı Beldesi, 100. Yıl Caddesi No:20, Gökçebey/Zonguldak

Zonguldak Filyos Vadisi?nde bulunan Filyos Ecopark ; Safranboluya 50 dakikalık , Yedigöllere 40 dakikalık mesafede ve en yakın havaalına olan Filyos Havaalanına 20 km mesafede bulunmaktadır.