Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Bay ve Bayan Ayrı Havuzlar
  • Sandal & Trekking Turları
  • Ücretsiz otopark

Ücretsiz Çocuk

0-5 yaş 1. çocuk ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda Sayısı29

Genel Bilgiler

Mavi ile yeşilin sarmaş dolaş olduğu,şehrin gürültüsünden ve beton yığınlarından uzak, Yalova Fıstıklı da yer alan Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü misafirlerimize huzurlu bir tatil imkanı sağlıyor.Fıstıklı çiçekevler tatil köyü'nün bulunduğu bölge 'Köyün Yalısı' diye adlandırılır.İsmini doğal ortamda çiçeklerden alan Fıstıklı çiçekevler tatil köyü,büyükler ve çocuklar için ayrı düzenlenmiş havuzlar,deniz kenarında leziz yemekleri ile sevdikleriniz ile keyifli zaman geçirbileceğiniz restoranımız ile misafirlerimize hizmet sunar. Tesisimiz deniz kenarında,gölgeli yeşillikler,ışıklı altın kumsallar,çocukların rahatça oynayabi-leceği güvenli mekanlarla doludur.Misafirlerimiz için tüm ayrıntıların düşünüldüğü;rhat, küçük ve sevimli konutlarımızda doğanın içinde kuş sesleri ile uyanacaksınız.Tesisimizde zeytin ağaçlarının gölgesinde yer alan kameriyeler de çayınızı yudumlarken eşsiz günbatımının keyfini süreceksiniz.

Konaklama Bilgileri

Toplam 29 konuttan oluşan Fıstıklı Çiçekevler, odalarımız tek ve 2 oda alternatiflidir. Her evde sıcak su, buzdolabı ve duş yer alır.Odalar doğal ortamın içinde huzurlu bir konsept içerir.

Yiyecek Bilgileri

Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyünde kendi bahçemizde ürettiğimiz organik sebze ve meyvelerin kullanıldığı mutfağımızda, sağlıklı yiyecek ve içecek tüketime özen gösterilir.Tatil köyümüzde yiyecek ürünleri hemen hemen her gün taze olarak dalından koparılıp,hazırlanmak üzere mutfağa girer.Tesisimizin içinde yer alan yazın sıcağında sizi gölgesinde serinleten zeytin ağaçlarından toplanıp hazırlanan zeytinyağımızın kullanıldığı mutfağımızda, deniz kenarında yer alan restoranımızının keyifli atmosferi eşliğinde siz misafirlerimize sunulur.

Aktivite Bilgileri

Fıstıklı Çiçekevler gruplar için talep doğrultusunda tekne ve sandal turları,çevreye ve doğaya trekking turları, Armutlu kaplıcasına turlar düzenlenir. 

Havuz Özellikleri

Fıstıklı Çiçekevler , rahatça eğlenebilmeniz, havuz ve güneşin tadını çıkartabilmeleri için bayan ve çocuklara özel mekanımız yer alır. Denizin temiz suyuyla doldurulan havuzumuz bayanlar için hizmete sunulur vebayanlar havuzuna 6 yaş üzeri erkek çocuk alınmamaktadır. 

Toplantı Salonu Özellikleri

Fıstıklı Çiçekevler de 100 kişilik kapalı bir toplantı salonu mevcuttur.

Balayı İmkanları

Fıstıklı Çiçekevler Tatik Köyünde Balayı Çiftlerine %15 indirim uygulanmaktadır

Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Tam Pansiyon
 İki Odalı Ev Online Rezervasyon
İki Odalı Ev
  • Tam Pansiyon

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
01-09-2017 | 30-12-2017
Tam Pansiyon
%25 161.33 TL
121.00 TL
TL
---- TL
-1.00 TL
-1.00 TL
---- ----

İletişim Bilgileri

 

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Fıstıklı Köyü Yalı Mevkii Armutlu Yalova

Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü Yalovaya 55 km, Gemlik 35 km mesafede olup İstanbul Yalova arası feribotla 45 dakika, İstanbul Armutlu arası 60 dk uzaklıkta yer almaktadır.