Gomeda Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Otel Bünyesinde Disco-Bar
  • Fitness
  • Oyun Salonu
  • Ücretsiz otopark

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Gomeda Hotel, Peri Bacaları diyarı Kapadokyada, sessiz sakin bir kasaba olan Mustafapaşaya (eski adı ile Sinasos) 1 km uzaklıkta adını aldığı Gomeda vadisi içerisinde bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Gomeda Hotelde toplam 135 oda olup, 280 yatak kapasitesine sahiptir.6 suit oda, 1 roal suit, 6 french bed, 122 twin odası vardır. Odalar tv, telefon, saç kurutma makinası, uydu yayını ve küvet ile donatılmıştır.

Yiyecek Bilgileri

Kapakdokya Gomeda Hotel yarım pansiyon olup sabah ve akşam yemekleri açık büfedir.  Restoran, hem açık havada hem de kapalı mekanında Türk mutfağından lezzetler sunmaktadır. Yemeklerinizin tadını terasta, Ürgüp manzarası eşliğinde çıkarabilirsiniz. Bar; lobi, çatı ve terasta içki servisi yapmaktadır. Gomeda da bir disko ve bar bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Gomeda Otel bünyesinde geleneksel Türk hamamı, vadi boyu yürüyüş ve koşu parkuru, fitness center, oyun salonu, tv salonu, çocuk bahçesi ve disko bulunmaktadır.

Gomeda Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Yarım Pansiyon

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Sinasos Kasabası Ayvalı Yolu Üzeri

Kapadokya Gomeda Otel Ankaraya 323 km, Kayseri Havaalanına 80 km uzaklıkta olup Nevşehire 23 km ve Mustafapaşa şegir merkezine 1 km mesafede yer almaktadır.