Gordion Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Tüm bakanlıklara 5 dak. mesafede
  • Büyükelçiliklere yakın
  • Resmi kurumlara yürüyüş mesafesinde

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2003
  • Toplam Oda Sayısı44

Genel Bilgiler

Gordion, Ankara'nın en şık ve popüler caddelerinden Tunalı Hilmi'yle Büklüm Sokak'ın kesiştiği yerdedir. Tüm bakanlıklar, resmi kuruluşlar, büyükelçilikler, iş merkezleri, otelden birkaç dakika uzaklıktadır. Küçük bir toplantıdan, büyük bir seminere kadar, tüm kutlama ve davetleriniz için çeşitli büyüklükleri ile toplam 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Gordion Otel, Osmanlı tarzında dizayn edilmiş lüks odalar sunmaktadır. Toplam 44 odası, 2 suit, 1 kral dairesi, 5 sigara içilmeyen odası ile hizmetinizdedir. Tüm odaları ücretsiz Wi-Fi, düz ekran TV ve DVD oynatıcı, çalışma masası ile donatılmıştır.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Gordion; konuklar, eşsiz bir tasarımla ve İtalyan mozaikleri ile dekore edilmiş sağlık kulübünde mum ışığı eşliğinde rahatlatıcı bir masajın keyfini çıkarabilirler. Burada ayrıca kapalı havuz, sauna, buhar banyosu ve iyi donanımlı bir spor salonu da bulunmaktadır. Otelden dışarı çıktığınız anda kafeler, restoranlar, marka mağazalar, ilginç ürünlerin satıldığı pasajlar, büyük kitapçılarla dolu Tunalı Hilmi Caddesini gezebilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Çankaya Gordion Hotel'de; Konuklar, eşsiz bir tasarımla ve İtalyan mozaikleri ile dekore edilmiş sağlık kulübünde mum ışığı eşliğinde rahatlatıcı bir masajın keyfini çıkarabilirler. Burada ayrıca kapalı havuz, sauna, buhar banyosu ve iyi donanımlı bir spor salonu da bulunmaktadır. Otelden dışarı çıktığınız anda kafeler, restoranlar, marka mağazalar, ilginç ürünlerin satıldığı pasajlar, büyük kitapçılarla dolu Tunalı Hilmi Caddesini gezebilirsiniz.

Toplantı Salonu Özellikleri

Ankara Gordion Hotelimizde; Roof Teras,Phyrigia Salonu,Kybele Salonu olmak üzere 3 adet salonu yer almaktadır.Roof Salonda eğlenceli iş yemekleri ve düğün organizasyonları için kullanılmaktadır.Phyrigia salanu az kapasiteli iş toplantıları için kullanılmaktadır. Kybele salonu ise daha büyük iş toplantı organizasyonlarında kullanılmaktadır.

Gordion Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Tunalı Hilmi Caddesi Büklüm Sokak No:59

Gordion Hotel Ankara şehir merkezinde olup Esenboğa Havaalanına 30 km mesafede, bakanlıklara ve metro istasyonuna çok yakın konumda bulunmaktadır. AŞTİ'den gelecek misafirlerimiz de araçlarıyla 20 dakika gibi bir süre zarfında tesisimize ulaşabilirler. Tunali Hilmi caddesi gibi merkezi bir konumda bulunan Otel Gordion; cafe, bar ve restaurant gibi dinlenme ve eğlence yerlerine de beş dakika mesafede yer almaktadır.