Hamamözü Termal Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Bay-Bayan ayrı havuz
  • Özel aile kabinleri
  • Bay Bayan mescit
  • Çocuk oyun alanları

Ücretsiz Çocuk

0-5 Yaş Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2010
  • Toplam Oda Sayısı63

Genel Bilgiler

2002 yılında Samsun Havza'da Türk Hamamı olarak faaliyete başlamıştır. Edinilen kaplıca işletmeciliği tecrübesini 2010 yılında Hamamözü Termal Otel'i kurarak termal sağlık turizminde insan sağlığı öncelikli faaliyet göstermeye başlamıştır.İstanbul Üniversitesi Tıbbi Ekoloji ve Hidro-Klimatoloji Ana Bilim Dalı Başkanlığı analizlerine göre suyunun bikarbonatlı, tuzlu kalsiyumlu, hiper terminal, oligometalik, hipotobnik yapıda olduğu saptanmıştır.

Konaklama Bilgileri

58 adet standart odası, 5 suit odası ile toplam 180 kişi kapasitelidir.

Yiyecek Bilgileri

Zengin ve lezzetli açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği...

Aktivite Bilgileri

Hanımların ve beylerin ayrı ayrı kullanabileceği Türk Hamamları, kür havuzları ve ailecek kullanılabilecek 17 adet özel havuz bulunmaktadır. 1 adet olimpik yüzme havuzu, 9 adet özel aile banyoları, oyun salonları, jimnastik salonu, spa masaj merkezi, 250 kişilik restaurant, yürüyüş parkuru, 200 araçlık açık otopark, çocuk oyun parkı,mesire alanı, market, 24 saat oda ve büfe servisi bulunmaktadır. Bölgedeki yüksek oksijen oranının ( %21) astım-bronşit gibi üst solunum yolu hastalıklarına faydası olduğu gibi vucuda zindelik de verir.

SPA Merkezi

Suyun kimyasal özelliklerine ve bu tür sularda yapılmış araştırmalara dayanarak aşağıda sıralanan hastalıklarda uzmanlarının önereceği şekillerde uygulanmasında fayda vardır. Müzmin romatizmal hastalıkları, Kırık-Çıkık sonucu kaybedilen hareket gücünün açılması, Kafa Travmaları sonucu gelişen Felçler(çocuk felci sonu), Sinir sistemi hastalıkları, Değişen yüksek tansiyonlar ve kalp damar hastalıkları, Ruhsal bozukluklar, Bel fıtığı ve siyatik, Hormonların düzensizliği, Kadınlarda adet bozuklukları, Yaşlılarda rahatlama, Cilt hastalıkları, Saç kepeğine karşı ve kozmetik amaçlı kullanılmaktadır.

Hamamözü Termal Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Yarım Pansiyon

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
17-01-2017 | 30-12-2017
Yarım Pansiyon
%15 166.67 TL
141.67 TL
166.67 TL TL
141.67 TL TL
194.12 TL
165.00 TL
0-5 yas 0-5 yas

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Arkutbey Mah. Hamamözü

Amasya Hamamözü Termal Hotel , şehir merkezideki cafe ve restoranlara olan yakın mesafesiyle konumlandırılmıştır. Yedi Kuğular Kuş Cenneti'nin doğal güzelliğinin yanı sıra tarihi mekanlardan Aynalı Mağara, Amasya Müzesi ve birçok türbe ile Amasya'yı sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz.