Haymana Cimcime Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Kaplıca Oteli
  • Bay-Bayan Ayrı Havuzlar
  • Tüm Odalar SıcakSu Termal

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2002
  • Toplam Oda Sayısı73 Oda

Genel Bilgiler

Şehrin merkezinde işletmeciliğini Haymana Belediyesinin üstlendiği Cimcime Otel Yarım Pansiyon olarak yerli yabancı tüm misafirlere hizmet vermektedir. Otel içinde kaplıcalara geçişlerle kolaylık sağlanmıştır.

Konaklama Bilgileri

Haymana Cimcime Otel 292 yatak kapasiteli olup, bünyesinde misafirlerin memnuniyeti göz önünde bulundurularak hazırlanmış saray tarzı dekorasyonlu 73 oda bulunmaktadır. Haymana Cimcime Otel'in odaları klimalı ve zemini halı kaplıdır. Odalarda kasa, mini bar, LCD TV, wireless internet, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri vardır. Banyolarda kaplıca suyunun kullanılabileceği jakuziler vardır.

Yiyecek Bilgileri

Cimcime Otel Ankara'da sabahları açık büfe kahvaltı dilenirse terasta yapılabilmekte ve akşam yemeklerinde yöresel lezzetler sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Çok amaçlı kullanılabilen 500 kişi kapasiteli toplantı salonu Sarot Termal Vadi Projesinin sosyal tesisinde bulunmakta ve Otel Haymana Cimcime Termal misafirleri tarafından da kullanılabilmektedir. Bu sayede büyük topluluk ve cemiyetlerinde toplantılarını Otel Haymana Cimcime Termal'de yapabilmesi sağlanmıştır.

Havuz Özellikleri

Cimcime Otel Haymana içerisinde kullanabilen açık-kapalı yüzme havuzları, özel aile havuzları, saunalar, Türk hamamları, şok havuzları, spor salonları, ortak kullanım alanlı jakuziler, masaj ve kür merkezi bulunmaktadır

Haymana Cimcime Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Yarım Pansiyon

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

 

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Hastane Cad. No 25, Haymana 06860, Türkiye

Ankara'ya 75km. mesafede bulunan Haymana Cimcime Termal Otel, Haymana'nın ilk kaplıca oteli olma özelliğini taşır. Haymana sıcak yer altı suları ve kaplıcaları ile ünlü bir ilçedir.