Haymana Termal Otel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Ankara'ya 73 km uzaklıkta yer alan  Termal Hotel, şifalı suları ile sizlere sağlık dolu bir konaklama vaat ediyor. Bu termal tesis; termal havuzları, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, Türk ve Fin hamamları, saunaları, masaj ve kese hizmetiyle Haymana'nın tek entegre tesisidir. Haymana Termal Kaplıcaları, İçerisinde bulunan radyoaktif zenginlik nedeniyle özellikle eklem ve kas hastalıklarında, sinir sisteminde, kalp - donanım sistemi hastalıklarında, kadın hastalıklarında yararlıdır.

Konaklama Bilgileri

Haymana Termal; 50 oda ve 12 suitten oluşmaktadır Suitlerde ve odalarda dilediğiniz her an şifalı sudan yararlanabileceğiniz bir küvet bulunmaktadır. Ayrıca; telefon, televizyon, ve mini bar da mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Haymana Termal Otel'de; zengin yemek çeşitleri ve aperatifleriyle sizlere hizmet veren 125 kişi kapasiteli iki restaurant ve cafeterya bulunmaktadır. Tesisin restoranı en güzel lezzetleriyle tatilinizi boyunca hizmetinizdedir.

Aktivite Bilgileri

Haymana'daki tek fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine sahip Haymana termal doktorlarıyla da hizmetinizdedir. Tesislerimizde, dilerseniz 2-3 kişilik jakuzilerden veya konuklarımıza özel,kapalı bir geçişle ulaşılabilen termal bölümdeki havuzdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, 10- 15 kişilik grupların kullanabileceği büyük bir havuzun da bulunduğu tesiste günübirlik konaklamada yapabilirsiniz.

Haymana Termal Otel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Hastane Caddesi No:25

Ankara Haymana Termal Otel, Ankara'ya 73 km uzaklıkta yer almaktadır. Yemek yiyebileceğiniz restaurantlara yakın konumu ile dilerseniz Haymana'yı gezebilirsiniz.