Hıdıroğlu Konak

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş grubu çocuklarımız için ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1900
  • Yenilenme Tarihi2012
  • Toplam Oda Sayısı6 oda

Genel Bilgiler

1900 lerin başında şehrin merkezinde kurulan Konak Hıdıroğlu Gaziantep, tamamen Gaziantep'in tarihi ve kültürel dokusunun içindedir. Konağımız 6 odalı bir butik oteldir. . 2012 de restorasyonu tamamlayarak hizmete açtığımız Konağımızın altındaki tünel, sarnıç ve galeri ile siz tarih meraklılarına kapılarımızı açıyoruz.

Konaklama Bilgileri

Hıdıroğlu Konak Butik Otel'de toplam 6 oda bulunmaktadır. Hayat adı verilen avlumuzda ücretsiz sıcak içecek ikramlarımızla otantik havayı soluklayabilirsiniz. Ücretsiz Wi-Fi ile Konağımızın her alanında internete girebilirsiniz. Girişler 12:00 de sonra olup, otelden çıkışlarımız 11:00 den yapmaktayız. Evcil hayvan dostu olan konağımızda isterseniz evcil hayvanınızla birlikte konaklayabilirsiniz.

Yiyecek Bilgileri

Konak Hıdıroğlu Gaziantep oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Kahvaltı dışında tüm yiyecek ve içeceklerimiz ücretlidir. Kahvaltınızı ister odanızda ister kahvaltı salonumuzda yapabilirsiniz. Antep yöresine ait özel tatları keşfedebileceğiniz restoranlar otelimize yürüme mesafesindedir.Her odamıza koyduğumuz cattle, çay ve kahve ekipmanları ile istediğiniz an sıcak içecek ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Şahinbey Hıdıroğlu Konak, konum itibariyle tarihi mekanlara yakındır. Yürüme mesafesinde olan turistik mekanları dileğiniz an dolaşabilirsiniz. Konağımızın altında yer Sarnıç, tünellerin arasına inşa edilmiştir. Sarnıçtan damlayan suların sesi ile avlumuzda çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıca Konağın altında bulunan Sarnıç, Tünel ve galeriyi keşfedecek tarih meraklıları bu enfes görüntülerden unutulmaz haz alacaktır.

SPA Merkezi

.

Havuz Özellikleri

.

Toplantı Salonu Özellikleri

Maksimum 50 kişinin ağırlanabileceği Nişan, Düğün, Özel kutlamalar, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için Mahzen içinde salonumuz vardır. Ayrıca seminer ve toplantı organizasyonları da yapabilirsiniz.

Balayı İmkanları

.

İnternet Kullanımı

Butik Hotel Konak Hıdıroğlu'nda her alanda ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Hıdıroğlu Konak

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Eyüpoğlu mah. Hıdır sok. No: 19 Şahinbey Gaziantep

Bakırcılar Çarşısı gibi turistik yerler Şahinbey Hıdıroğlu Konak yürüme mesafesindedir. Konağımız havaalanına 25 km, otobüs terminaline yaklaşık 10 km uzaklıkta olup, Gaziantep Kalesi'ne sadece 1 km uzaklıktadır. Turistik mekanlara yürüme mesafesindedir. Konağın altında yer alan 2000 yıllık dehlizler, tüneller bulunmaktadır.