Hilal Termal

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Bay-bayan ayrı havuz
  • Spa ve Sağlık Merkezi
  • Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Çocuk

0-6 YAŞ 1.ÇOÇUK ÜCRETSİZ

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2011
  • Toplam Oda Sayısı480

Genel Bilgiler

Tesisin SPA Merkezinde Türk Hamamı, jakuzi, Buhar Odası, Sauna, Çamur Banyosu, Fitness merkezi ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, 2 adet Kapalı Termal Havuz ve Çocuk Havuzunda yüzebilirsiniz.12X15 Kapalı Yüzme Havuzu 28°C sıcaklık 7X9 açık yüzme havuzu 28°C sıcaklık 4,50X2,50 çocuk yüzme havuzu 35°C sıcaklıktadır.Termal suyun sıcaklığı 64 derece ve PH değeri 6,9 dur.PH Değerinin ; 6,9 olmasının anlamı, suyun ne asidik ne bazik özellikte olmayıp nötr bir değere sahip olmasıdır. Bu özelliklerinden dolayı dünyada nadir bulunan bir termal sudur.Ayrıca Kızılay Maden suyu buradan çıkar

Konaklama Bilgileri

:Tesisin tamamı; 480 adet, 83m2, 1+1 daireden oluşmaktadır.Her dairemizde mutfak salon yatak odası türk hamamı 2,5 ton ağırlında termal banyo bulunuyor.Tüm odalarda LCD TV ? Telefon ? WC/Banyo ? Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Yarım pansiyon konseptinde çalışmaktadır.Tesis içerisinde tüm içecekler ücretlidir.

Aktivite Bilgileri

Tesisin SPA Merkezinde Türk Hamamı, jakuzi, Buhar Odası, Sauna, Çamur Banyosu, Fitness merkezi ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, 2 adet Kapalı Termal Havuz ve Çocuk Havuzunda yüzebilirsiniz Sinema Salonu, Bowling Salonu, Restaurant, market ve alışveriş mağazaları bulunmaktadır.

SPA Merkezi

Kimyasal sınıflandırması sodyum, hidrojen sülfür, bikarbonat ve karbondioksitdir. Afyon gazligöl suyunun bileşiminde bromür, nitrat, karbonat, iyodür, klorür, nitrit, florür, hidroarsenat, hidrofosfat, bikarbonat gibi iyonlar mevcuttur. Bu iyonlarla birlikte serbest karbondioksit ve serbest kükürtlü hidrojen gazlarını içerir. Termal suyun sıcaklığı 64 derece ve PH değeri 6,9 dur. PH değerinin 6,9 olmasının anlamı, suyun ne asidik ne bazik özellikte olmayıp nötr bir değere sahip olmasıdır. Bu özelliklerinden dolayı dünyada nadir bulunan bir termal sudur.Saunalar, tahmin ettiğinizden çok daha faydalı mekanlardır. Binlerce yıldır süren bir geleneğin getirdiği tecrübelerbir yana,yapılan bilimsel araştırmalar ve deney ile kanıtlanmış etkileri vardır. Size dakikalar içinde zararlıtoksinlerden kurtardığı gibi, vücudunuzun hastalıklara karşı verdiği savaşı destekler. Kan basıncınızı artırarakkardiovasküler sisteminize antrenman imkanı sağlar.Bu aynı zamanda kaslarınızdaki yorgunluğu kısa sürede atmanızı sağlar.Negatif iyonların insan üzerindeki olumlu etkisi ise saunaların gözle görülmeyen ama hissedilebilen olumlu etkilerindendir.Daha dirençli bir vücut Sauna, derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir Hasta iken veya olmak üzereyken sauna ilaç vazifesi görecektir.Spor aktiviteleri sonrası sauna,yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir.Profesyonel sporcuların hepsinin çalışma takvimindesauna seansları ayrı bir yer tutar. Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asitin kaslar arasından atımınıkolaylaştırır. Daha pürüzsüz bir cilt Sauna 80°C de yaklaşık 30 dakika sonunda size başka bir mucize daha sunar; pürüzsüz bir cilt.Hem de bunu değişik ürünlerde olduğu gibi kapatarak değil, tamamen doğal yolardan yapar.

İnternet Kullanımı

Kablosuz Ücretsiz Wifi

Hilal Termal

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Yaylabağı Kasabası Esentepe Mah. Gül Sk. No:10 Gazlıgöl - İhsaniye Afyon

Afyon Şehir merkezine 20 km mesafededir.Zafer Havaalanı'na 51 km. mesafededir.