Holiday Inn Express Manisa West

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Şehir Oteli
  • Kongre,Seminer Oteli
  • Sakin Bölge
  • Şehir Merkezine Yakın

Ücretsiz Çocuk

0-6

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2013
  • Toplam Oda Sayısı102

Genel Bilgiler

Manisa'da İzmir yolunun hemen girişinde konumlu Holiday İnn Express hem sanayi bölgesine yakınlığı hem de ormana yakın olmanın verdiği dingin ortamı ile 2013 yılından bu yana misafirleri ağırlamaya devam etmektedir.

Konaklama Bilgileri

Holiday İnn Express Manisa West Hotel 102 odası ile hizmet vermektedir.89 adet standart oda,12 adet ara kapılı connection(bağlantılı) oda,1 adet engelli odası bulunmaktadır. Tüm odalarda balkon,ayarlanabilir merkezi klima,buklet malzemeleri,uydu yayınlı 32'' led tv,ücretsiz wi-fi,ücretli minibar,standart donanım olarak sunulmuştur.Banyolar lüks ve şık tasarıma sahip olup cam duşakabinden oluşmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Holiday İnn Express Manisa West Otel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup zengin kahvaltı menüsü ile ana restaurantta veya ön bahçede muhteşem doğa manzarası eşliğinde hizmet vermektedir.

Aktivite Bilgileri

Holiday İnn Express Manisa West Otel bünyesinde 1 adet fitness center ve 3 adet farklı boyutlarda toplantı salonu bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

En son teknoloji ile donatılmış 3 adet toplantı salonu bulunan Holiday İnn Express'de, projeksiyon,perde,flip chart,dvd,telefon,fax donanımları bulunmakta olup en büyük toplantı salonu 115 metrekaredir.

İnternet Kullanımı

Holiday İnn Express Manisa West tüm alanlarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Holiday Inn Express Manisa West

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Keçiliköy Mah. 5608 Sok. No:5 Türkiye/Manisa

Manisa şehir merkezine 10 dk,Manisa organize sanayi bölgesine 3 dk,İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na 35 dk mesafede bulunan Holiday İnn Express oldukça merkezi konumu ile tercih edilen otellerin başında gelmektedir.