Holiday Inn Gaziantep

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Fitness & Sauna
  • Toplantı Salonu
  • Merkezi Konum
  • Ücretsiz otopark

Ücretsiz Çocuk

Otelimiz 0-6 yaş grubu çocuklarımız için ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı85

Genel Bilgiler

Gaziantep Holiday İnn, Doğu ve Batıyı bir araya getiren  İpek yolu üzerinde bulunmaktadır.Yüksek hızda sınırsız interneti otelimizin her alanında kullanabilirsiniz. No:8 adlı Restoranımızda çeşitli yöresel ve Uluslar arası özel yemeklerimizle, açık büfe kahvaltımızla, hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 11. Kat Terasta bulunan Sandal Balık Restoranımız, Sağlık Merkezimiz Salusta mini gym, sauna ve kar çeşmesi gibi seçeneklerimizle her türlü konfor düşünülmüştür. İsteyen müşterilerimize Aromaterapi masaj hizmetide verilmektedir. Tesisimiz bünyesinde ücretsiz otopark hizmetimiz ve vale hizmetimiz vardır. Son teknoloji ile donatılmış toplam 5 salonumuzla ister iş, ister özel toplantılarınızı yapabilirsiniz.

Konaklama Bilgileri

Holiday İnn Otel toplamda 83 odalı olup, odalarımızda sizlerin her türlü konforu düşünülmüş olup ücretsiz Wi-Fi vardır. Otelimize girişler 14:00 sonrası olup, otelimizden çıkışlar 12:00 öncesi yapılmaktadır. Kesintisiz 24 saat resepsiyon hizmetimiz devam etmektedir. 

Yiyecek Bilgileri

Gaziantep Holiday İnn oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Açık büfe kahvaltımız ile sabaha zinde başlayabilirsiniz. Ala Carte Restoranımızda çeşitli yöresel ve Uluslar arası tatlarla sizlere ziyafet sunuyoruz. 11. Kat Terasta bulunan Sandal Balık Restoranımızda harika ege mezeleri, deniz balığı ziyafeti sizlere mey eşliğinde sunulmaktadır. Ayrıca Tea Lounge da Türk tatlılarımızı ve keklerimizi çayınızı yudumlarken yiyebilirsiniz. 

Aktivite Bilgileri

Salus Sağlık Merkezimizde  mini gym, sauna ve kar çeşmeleri ile hizmetimize farklılık katıyoruz. Belirli bir ücret karşılığında isteyen müşterilerimize  Aromaterapi masaj keyfide yaşatıyoruz. 

SPA Merkezi

Havuz Özellikleri

Toplantı Salonu Özellikleri

Holiday İnn Gaziantep Otel'de toplam 5 salonumuz vardır. Her biri ayrı teknoloji ile donatılmış salonlarımızdan ilki Athena Toplantı Salonu, 115 m2 büyüklüğünde olup, orta ölçekli toplantılarınızda kullanabilirsiniz. 120 kişi tiyatro, 50 sınıf, 40 U düzeni, 100 banket ve 120 kokteyl kapasitelidir. Hera Balo Salonumuz, 370 m2 büyüklüğünde olup, 500 tiyatro, 160 sınıf, 100 U düzeni, 300 banket ve 750 kişi kokteyl kapasitelidir. Minevra Toplantı Salonu, 50 m2 olup, 50 tiyatro, 24 sınıf, 15 U düzeni,40 kişi banket, 50 kişi kokteyl kapasitelidir. Risus Küçük Balo Salonumuz ise 250 m2 büyüklüğünde olup, 300 tiyatro, 100 sınıf, 70 U, 200 Banket ve 270 kokteyl kapasitelidir. Son salonumuz Metis Toplantı Salonumuz ise 29 m2 olup küçük toplantılarınızda tercih edebilirsiniz.

Balayı İmkanları

İnternet Kullanımı

Otel Holiday inn'de ücretsiz Wi-Fi vardır. Her alanda kullanma imkanı sunuyoruz. 

Holiday Inn Gaziantep

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı
 King Size Online Rezervasyon
King Size
  • Oda Kahvaltı
 Suit Oda Online Rezervasyon
Suit Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
01-11-2016 | 30-12-2017
Oda Kahvaltı
%25 130.00 TL
97.50 TL
44.20 TL TL
33.15 TL TL
260.00 TL
195.00 TL
0-6 yas ----
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Mücahitler Mah. 52062 Numaralı Sok. No:8 Şehitkamil / Gaziantep

Holiday inn, Gaziantep şehir merkezinde bulunmaktadır.Gaziantep Kalesi ve Bakırcılar Çarşısı otelimize 2,5 km uzaklıktadır. Arkeoloji ve Bayazhan Şehir Müzesi otele yürüyüş mesafesindedir. Modern alışveriş merkezlerine ve hastanelere oldukça yakın olan otelimiz, Gaziantep Havalimanı yolunun hemen yanında yer almaktadır.