Hotel Kervan Konya

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Kolay Ulaşım
  • Ücretsiz İnternet
  • Otopark

Ücretsiz Çocuk

0-12 yaş ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • Toplam Oda Sayısı20

Genel Bilgiler

Şehir merkezinde bulunan Otel Kervan Konya toplamda 20 odasıyla hizmet vermekte olup, odalarımızda 4 kişiye kadar konaklama imkanınız mevcuttur. Otelimiz oda kahvaltı konseptiyle çalışmaktadır. Otelimizde ücretsiz internet, otopark, çamaşırhane ve ütü hizmetler de mevcuttur.

Konaklama Bilgileri

Konya Kervan da toplamda 20 adet Standart Odamız bulunmaktadır. Odalarımız halı zeminle kaplı olup, içlerinde minibar, uydu kanallı televizyon, telefon ve banyo mevcuttur ve odalarımızda 4 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir. Ayrıca İnternet bağlantısına odalardan da erişim mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Kervan Konya oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olup, sabahları açık büfe kahvaltı servisimiz mevcuttur. Konya'nın yöresel tatlarıyla dolu kahvaltısının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca kent merkezinde yer alan bir tesis olduğumuz için otelimize yürüyüş mesafesinde çok sayıda restaurant ve cafe bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Kervan Otel Konya konaklama süreniz boyunca merkezi konumu itibariyle kentimizin pek çok kültürel ve turistik yapısını ziyaret edebilir, ücretsiz otopark, internet, açık büfe sabah kahvaltısı, ücretsi otopark, çamaşırhane ve ütü hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Otelimizin tüm genel ve özel alanlarından kablosuz internete erişim vardır.

Hotel Kervan Konya

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Aziziye Mah. Bostan Çelebi Sok. No:7 Konya

Hotel Kervan Konya Mevlana Müzesi'ne 400 metre, Alaaddin Camii'ne 200 metre mesafededir. Ayrıca otelimiz Konya Havaalanına da 16 km ve Konya otogarına 20 dakika mesafededir. 1 saat uzakıktaki Meke Krater Gölüne gidebilir ve sönmüş bir volkan kraterinin suyla dolmasıyla oluşan ortasında adacıklar bulunan gölün muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz.