Hotel Melita

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • ücretsiz wifi
  • araba kiralama
  • ses yalıtımlı odalar

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2009
  • Toplam Oda Sayısı34

Genel Bilgiler

Hotel Melita Ülkemizin tarihi başkenti İstanbul?un mesire yerlerine yürüme mesafesinde, eğlence yerlerine ise toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede ulaşım imkanı bulunan otelimiz, siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.Siz, İstanbul?un gizemli güzelliklerini keşfederken, otelimiz, sakin ve huzurlu ortamı sayesinde, kendinizi evinizde hissetmenin rahatlığı ve sıcaklığıyla tatilinizin çok daha güzel, iş gezinizin çok daha verimli olmasını sağlayarak konaklama yeri tercihinizin doğruluğunu siz daha otelimizden ayrılmadan hissettirecektir.Tesisimiz bünyesinde 4 farklı oda tipi bulunmaktadır. Bunlar: Standart Tek Kişilik Oda ­ Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda ­ Standart Üç Kişilik Oda ­ Dört Kişilik Standart Oda şeklindedir.

Konaklama Bilgileri

Tesisimiz bünyesinde 4 farklı oda tipi bulunmaktadır. Bunlar: Standart Tek Kişilik Oda ­ Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda Standart Üç Kişilik Oda ­ Dört Kişilik Standart Oda şeklindedir.

Yiyecek Bilgileri

Otelimiz bünyesinde kusursuz ve açık büfe şeklinde hem gözünüze hem miğdenize hitap eden açık büfe kahvaltı ile güne başlıyor olacaksınız.Ayrıca otelimizin yakınlarında yerel ve uluslararası yemeklerin servis edildiği birçok restoran bulabilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Hotel Melita konumu gereği bir çok tarihi zenginliklere ve kültürel dokulara yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Bu tarihi güzellikleri e kültürel alanları sevdikleriniz ve dostlarınızla heyacan içinde gezeceksniz.

İnternet Kullanımı

Otel geneli ücretsiz wifi mevcuttur.

Hotel Melita

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Iskenderpasa Mah. Sekerci Sk.No:20/A Aksaray, Fatih,İstanbul

Melita Otel Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Yerebatan Sarnıcı gibi mekanların tümü 3km mesafededir. Melita Hotel, İDO Yenikapı Feribot İskelesi'ne 1 km, Atatürk Havaalanı'na ise 15 km uzaklıktadır. Fatih, anıtlar, müzeler ve dost canlısı insanlar ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek.