Hotel Sardur

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi konum
  • Ücretsiz otopark

Ücretsiz Çocuk

Otelimizde 0-6 yaş arası 1. çocuk ücretsiz konaklamaktadır.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2013
  • Toplam Oda Sayısı48

Genel Bilgiler

Sardur Otel, Van Merkez bölgesindeki konumu, 3 yıldız statüsü ile misafirlerimize hizmet vermektedir. Otelimiz bulunduğu konumu itibarı ile tüm turistik noktalar ile iş ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. Oldukça şık ve modern dizayn edilmiş 48 odası bulunan otelimizin gayesi evinizdeki kadar rahat ve güvenli hissetmenizdir. Otelimizin restaurant bölümü kahvaltıdan sonra Ala Carte şeklinde yörenin ünlü yemeklerini sunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Otel Sardur' un tüm odaları evinizde ki şıklık ve konforu yakalayabilmeniz gayesiyle oldukça zarif dizayn edilmiştir. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz otelimizde toplamda 48 adet oda bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri

Sardur Hotel oda kahvaltı sistemi ile çalışmaktadır. Zengin Van kahvaltı kültürünü misafirlerimize açık büfe şeklinde sunuyoruz. Kahvaltı dışındaki saatlerde asma katta bulunan ve hoş bir manzarası olan restaurantımız Ala Carte şeklinde yöreye özgü en güzel lezzetleri misafirlerine sunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Van Sardur Otel bulunduğu konum itibariyle tüm tarihi ve turistik merkezler ile iş ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Otelimiz misafirleri Tarihi Kaleler Şehri Vanı çok rahat ve kolay tanıma fırsatına erişebilirler. Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır. Misafirlerimizin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri otoparkımız mevcuttur.

Toplantı Salonu Özellikleri

İş, eğitim, dernek toplantıları gibi özel organizasyonlarınızda uzman ekibi ile size ev sahipliği yapabilecek, 60 kişi kapasiteli bir toplantı salonumuz bulunmaktadır. Toplantı salonumuz sunumlarınızın daha sağlıklı gerçekleşmesi adına son teknoloji görsel ve işitsel cihazlara sahiptir.

İnternet Kullanımı

Otelimizin tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

Hotel Sardur

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Kazım Karabekir Caddesi No: 15 Merkez / Van

Otelimiz şehrin tam merkezinde bulunmaktadır. Van Kalesi ve Van Müzesi gibi tarihi noktalara yürüyüş mesafesindedir. Otelimiz otogara 3 km. ve havaalanına 10 km. uzaklıktadır.Ayrıca tarihi Hüsrev paşa Camii ve Kaya Çelebi Camii 4 km uzaklıkta olup tarihi mekanları gezmek isteyen misafirler için oldukça güzel bir konumdadır.