Hotel Zeytin Bahçesi

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Toplantı Organizasyonları
  • Ücretsiz otopark
  • Tarihi Mekanlara Yakınlık
  • Ücretsiz wi-fi

Ücretsiz Çocuk

Otelimiz 0-6 yaş grubu birinci çocuklarımız için ücretsizdir.

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi2014
  • Toplam Oda Sayısı40

Genel Bilgiler

Hotel Zeytin Bahçesi Açık Hava Müzesi konumunda olan İznik in en güzel otellerinden biridir. İznik Tarihi Surları ve Senatus Sarayına 500 m mesafede olan Hotel Zeytin Bahçesi, otobüs terminaline 2 km, Yenişehir Havalanına 30 km uzaklıktadır. Toplamda 4500 m2 alan üzerine kurulan Hotel Zeytin Bahçesi 4 yıldızlı olup, toplamda 40 odası vardır. 5 Kral Suit, 8 Junior Suit dahil olmak üzere. Zeytin Bahçesi Hotel İznik göl kıyısında sahile sıfır konumunda olup, muhteşem göl manzarası ile konuklarımızın vazgeçilmez mekanı haline gelmiştir. Hem açık hemde kapalı açık yemek alanları içeren Ala Carte Restoranımız ile muhteşem göl manzarası eşliğinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Nikah Töreni, Cep Sineması, toplantı için kullanacabileceğiniz Konferans Salonumuz, Sezonda açık yüzme havuzumuz, 2000 m2 lik toplu yemek, düğün gibi faaliyetleriniz için kullanabileceğiniz bahçemiz ile hem iş hede tatil amaçlı siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Konaklama Bilgileri

Muhteşem göl manzarası eşliğinde konaklayacağınız Otel Zeytin Bahçesi İznik 40 odalıdır. Her odasında sizlerin konforu ve rahatlığı için her detay düşünülmüştür. Hotel Zeytin Bahçesi'ne girişler 14:00 sonrası olup, çıkışlar 12:00 öncesi yapılmaktadır. Hotel Zeytin Bahçesi İznik-Bursa tüm odalarımız halı kaplıdır.

Yiyecek Bilgileri

Zeytin Bahçesi Otel oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Açık yada kapalı yemek yeme alanı içeren Ala Carte Restoranımızda ünlü şefimiz Erol Akdeniz in hazırladığı muhteşem lezzetler ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. 300 kişi kapasiteli, muhteşem göl manzarası eşliğinde Zeytin Bahçesi Restoranımız sizlerin hizmetindedir.

Aktivite Bilgileri

İznik Zeytin Bahçesi Otel her alanda ücretsiz Wi-Fi kullanabilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmetimizle park sorunu yaşamadan konaklayabileceksiniz. Ayrıca Açık Hava Müzesi konumunda olan İznik te bulunmamız sebebiyle, bu tarihi atmosferi soluylayabilmeniz için, istediğiniz an 500 m uzağımızda olan İznik Tarihi Surlarını yada Senatus Sarayını gezebilirsiniz. Sezonda hizmet veren açık yüzme havuzumuz ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Toplantı Salonu Özellikleri

80 kişi kapasiteli Toplantı Salonumuz, son teknoloji ile donatılmış olup, kablolu, kablosuz internet erişimi, sunum ekipmanları ile konsepte uygun esnek yerleşim planı ile toplantılarınızı konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. 

Balayı İmkanları

İnternet Kullanımı

Hotel Zeytin Bahçesi İznik^de ücretsiz Wi-Fi vardır.

Hotel Zeytin Bahçesi

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Bahçe Manzaralı Oda Online Rezervasyon
Bahçe Manzaralı Oda
  • Oda Kahvaltı
 Göl Manzaralı Oda Online Rezervasyon
Göl Manzaralı Oda
  • Oda Kahvaltı
 Deluxe Oda Online Rezervasyon
Deluxe Oda
  • Oda Kahvaltı
 Teras Suit Online Rezervasyon
Teras Suit
  • Oda Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak Fiyatı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Selçuk Mah. Kutalmışoğlu Süleyman Şah Cad. No:119 İznik, Bursa

Zeytin Bahçesi İznik Gölü nün hemen yanı başındadır. Yenişehir Havalanına 30 km, Otobüs Terminaline sadece 2 km uzaklıktadır. Tarihi İznik Surları 500 m uzağımızdadır.ik Gölü nün hemen yanı başındadır. Yenişehir Havalanına 30 km, Otobüs Terminaline sadece 2 km uzaklıktadır. Tarihi İznik Surları 500 m uzağımızdadır.