Innpera International Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Merkezi Konum
  • Havaalanına Yakın
  • Deniz Manzaralı Odalar

Ücretsiz Çocuk

0-6

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi1965
  • Yenilenme Tarihi2010
  • Toplam Oda SayısıToplam 118 oda mevcuttur.

Genel Bilgiler

Innpera Internatıonal Hotel Yaklaşık yarım asırdır hizmet vermekte olan Innpera Internatıonal Hotel , 2010 yılında yenilenmeye giderek son halini almıştır. Çağddaşmimari ve geleneksel butikk yapısı br arada yaşatarak , kaliteli konforlu bir hizmet sunmaktadır.Hem dinlenme hemde toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Innpera Internatıonal Hotel toplam 118 oda mevcuttur.İlk katta ki odaarda cadde manzaralı teraslar mevcutttur.Tüm odalarda klima,tvminibar,ve safe box , kahve makinası ve ütü bulunmaktadır. 2,3 ve 4'er kişilik odalardan oluşan tesisde deniz manzaralı suit dalarda da konaklama şansına sahipsiniz.

Yiyecek Bilgileri

Innpera Internatıonal Hotel Oda kahvaltı konseptinde hizmet verilmektedir.İçerisinde bir çok çeşidi barındıran kahvaltılarıyla güne güzel başlayabilirsiniz.Günün geri kalan kısımlarında ise düünya mutfaklarından birçok lezzeti bulabileceğiniz restuarantdan faydalana bilirsiniz.

Aktivite Bilgileri

Innpera Internatıonal Hotel içerisindeki kapalı havuzundan faydalanabilir,yakın çevredeki alışveriş merkezleri veya çarşıya uğrama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

Innpera Internatıonal Hotel bünyesinde kapalı havuza sahiptir.

İnternet Kullanımı

Innpera Internatıonal Hotel genelinde ücretsiz wifi mevcuttur.

Innpera International Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

Fotoğraf Galerisi

Otel, Etkinlik ve Tesis Fotoğrafları

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Sıra Selviler Cad.No:15 Taksim-Beyoğlu

Hava yolu ile ulaşım gerçekleştiren misairler için Atatürk Havalimanına yakın olması sebebiyle tercih edilmekte olan bir tesis olup, Beyoğlu çarşısına ve etkinlik alanlarına yakındır.