Sındırgı Obam Termal Resort

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Bay ve Bayan Ayrı Havuzlar
  • Spa ve Yaşam Merkezi
  • Toplantı Salonu

Ücretsiz Çocuk

0-6 yaş ücretsiz

Tesis Özellikleri

  • İnşaa Tarihi06.2012
  • Toplam Oda Sayısı92

Genel Bilgiler

Sıdırgı Obam Termal Resort&Spa,dört mevsim doğası ve kusursuz hizmetiyle sizlerin beğenisini kazanmaya hazırdır. Özel olarak düşünülmüş mimarisi doğayla adeta bir bütün halindedir. Hem kafa dinleyip dinleneceğiniz hem de sosyalleşebileceğiniz bir tesistir.Tesis konum olarak Balıkesir merkeze 63 km uzaklıkta,çam ormanları ile çevrili yeşilin her tonunun içinde barındırdığı doğal güzellikleri,eşsiz travertenleri,Simav çayı üzerindeki muhteşem göl manzarası ile tatili ve sağlığı bir arada sunan termal bir tesistir.

Konaklama Bilgileri

Sındırgı Termal Otel farklı büyüklükte tasarlanmış 58 adet standart oda, 24 adet villa suit, 8 adet suit ve 2 adet engelli odası olmak üzere toplamda 92 odaya sahiptir. Tüm odalarda tv, klima ve ücretsiz wi-fi erişimi bulunmaktadır. Odalarda ayrıca termal sulardan yararlacağınız bir banyo mevcuttur.

Yiyecek Bilgileri

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği Sındırgı Obam Resortte konaklayan misafirlerimizin sayısına göre açık büfe veya set menü şeklinde sunulmaktadır.Her akşam düzenlenen canlı müzik eşliğinde yemek yerken keyifli vakit geçirebilirsiniz.Restoranımız 430 kişilik kapasite olanağı ile düğün törenlerine ve yemekli toplantılara uygundur.

Aktivite Bilgileri

Kadınlar ve erkekler için ayrı oluşturulmuş Türk hamamlarının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca termal terapi havuzları, buhar banyolar ve saunalar da kadın ve erkekler için ayrı bir şekilde düşünülmüştür. Sıcak ve soğuk içecekleri ile hizmetinizde olan Lobi bar ve sıcak atmosferi ile garden bar (ocakbaşı) restoranımızda hizmetinize sunulur.

SPA Merkezi

Konaklamanız boyunca Obam Resort SPA 'nın termal havuzlarından, saunasından, buhar banyosundan, terapi havuzlarından keyfinizce faydalanabilirsiniz.Kaynak suları florür içeren sodyumlu bikarbonatlı termal sular sınıfındadır. Su kendi halinde akışkan olup, saniyede 172 litre çıkmaktadır. Başta hareket sisteminin ağrılı normal hastalıkları olmak üzere, kadın hastalıklarında ve ağrılı rahatsızlıklarda müsekkin olarak kullanılır. Romatizmal rahatsızlıklar, nevralji, nevrite, siyatik, böbrek taş ve kumu gibi rahatsızlıklarda iyi gelmektedir. Ayrıca Diş ve Diş eti hastalıkları, Bel ve Boyun fıtıkları, Kemik erimesi ve Kireçlenmeler gibi hastalıklarda tedavi sürecinde olumlu etkiler göstermektedir. Termal sularımızın sıcaklığı 46-98ºC arasındadır.

Havuz Özellikleri

Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış Türk hamamlarının ve termal yüzme havuzlarının keyfini çıkarabilirsiniz.Termal terapi havuzları, buhar banyoları ve saunalar da kadınlar ve erkekler için ayrıdır.Açık termal havuzlarımızın büyüklüğü 1.85?er m ² olup, havuz derinlikleri erkek termal havuzunda 1.45 metre, bayan termal havuzunda ise 1.40 metredir. Termal havuzlar 07:00-23:00 saatleri arasında açıktır. Bay ve bayanlara ayrı kapalı termal havuzlarımızdan açık havuzlarımıza geçiş bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

4 adet toplantı salonunun yer aldığı Sındırgı Obam Otelde düzenleyeceğiniz organizasyonlar kalite standartlarında gerçekleştirilerek,gerekli tüm iç ekipmanların temin edildiği bir düzenle hizmete olanak sağlar.Toplantı salonlarında teknik ekipmanlarında yardımı ile her türlü konferans,seminer,eğitim ve tanıtım toplantıları gerçekleştirilmektedir.Toplantı salonlarımız; 300, 100, 75 ve 50 m2 lik alanlardadır.

İnternet Kullanımı

Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.

Sındırgı Obam Termal Resort

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Online Rezervasyon
Standart Oda
 Villa Suit Oda Online Rezervasyon
Villa Suit Oda
 1+1 Suit Oda Online Rezervasyon
1+1 Suit Oda

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Üç Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
19-09-2017 | 29-12-2017
Yarım Pansiyon
%15 170.00 TRY 170.00 TRY 255.00 TRY 0-6 yaş ücretsiz 7-12 yaş ücretli
85.00 TRY
0-6 yaş ücretsiz 7-12 yaş ücretli
85.00 TRY
Konaklama Tarih Aralığı İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı Üç Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
19-09-2017 | 28-12-2017
Yarım Pansiyon
%15 195.50 TRY 195.50 TRY 293.25 TRY 0-6 yaş ücretsiz 7-12 yaş ücretli
97.75 TRY
0-6 yaş ücretsiz 7-12 yaş ücretli
97.75 TRY

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Sındırgı Simav Yolu 17. Km Hisaralan Kaplıcaları Mevkii Balıkesir

Obam Termal, Sındırgı şehir merkezine 17 km, Balıkesir il merkezine 63 km, İzmir'e 160 km, Bursa'ya ise 220 km uzaklıkta yer almaktadır.Ayrıca Balıkesir merkezden sürekli Sındırgı'ya minibüsler bulunmaktadır.