Polat Erzurum Resort Hotel

Fiyatlar, Fırsatlar ve Özellikler

Genel Özellikler

  • Min. 3 Gecede
  • Ücretsiz Transfer
  • Lift ücreti fiyata dahil

Ücretsiz Çocuk

Tesis Özellikleri

Genel Bilgiler

Renaıssance Polat Erzurum Hotel 39000 m2 lik bir alana sahiptir. Erzurum Palandöken Dağlarının Eteğinde konumlanmış Türkiye nin ilk kayak ve kongre oteli olarak hizmet veren Renaıssance Polat Erzurum şehir merkezi ve havaalanına yakınlığıyla önemli bir konuma sahiptir. Otelimizde fitness merkezinden geleneksel Türk hamamına kadar birçok hizmet verilmektedir. Tam bir dağ oteli mimarisine sahip tesisimiz misafirlerine dört mevsim konaklama hizmeti sunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

Renaissance Polat ın odaları aydınlık ve dağ manzaralıdır. 730 yatak kapasitesi sahip otelimizde konforunuz için gereken her şey düşünülmüştür. Odalardaki mermer banyoların her biri banyo ürünleri, bornoz ve terlikle donatılmıştır.

Yiyecek Bilgileri

Renaissance Polat Hotel'de, restorantlarımız Türk ve Dünya mutfağından eşsiz yemekler sunmaktadır. Otelimizin barı şömine karşısında içki ve sandviçler sunmaktadır.  Ayrıca yine otelimiz lobisinde ücretsiz kahve ikramımız bulunmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Erzurum Renaissance ,spor kulübü, sauna, solaryum, Türk Hamamı gibi hizmetlerimiz sizler için vardır.Kış kayak turizminin en önemli adresi olan otelimizde zamanınızın çoğunu kayak yaparak geçirmek mümkündür. Tesisimizin 3 adet kayak pisti bulunmaktadır.

Polat Erzurum Resort Hotel

Oda Tipleri ve Fiyatları

 Standart Oda Perşembe-Pazar Online Rezervasyon
Standart Oda Perşembe-Pazar
  • Tam Pansiyon Plus
 Standart Oda Pazar-Perşembe Online Rezervasyon
Standart Oda Pazar-Perşembe
  • Tam Pansiyon Plus
 Standart Oda Sömestre Online Rezervasyon
Standart Oda Sömestre
  • Tam Pansiyon Plus
 Standart Oda Yılbaşı Online Rezervasyon
Standart Oda Yılbaşı
  • Tam Pansiyon Plus

Fiyat Listesi

Tarihlere göre fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Rezervasyon Hattı: 0 232 218 01 66

Çağrı Merkezimiz, haftaiçi saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde "Biz Sizi Arayalım" bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır...

Konum ve Adres

Palandöken Kayak Yolu Üzeri

Misafirlerimiz Erzurum Havaalanına arabayla 20 dakikada ulaşabilirler. Otelimiz Erzurum merkeze ise 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Türkülere konu olan bu güzel şehrimizde gezilecek birçok güzellik bulunmaktadır. Öncelikle Tortum Şelalesine gidip fotoğraf çekebilir, Palandöken Dağı'nda gezintiye çıkabilir, Tortum Gölü'ne gidebilir, Ulu Camii ve Kümbetleri ziyaret edebilirsiniz.