Bafra Otelleri

Kıbrısın gözde Bafra otellerine ev sahipliği yapan köy, Bafra...

Bafra Otelleri

Güney bölgemizde bulunan en büyük ada ve doğal güzellik açısından daha mükemmel imkânlara sahip olan Kıbrısta tüm Bafra Otelleri, olağanüstü hizmetleri ile siz değerli tatilcilerin beklemektedir. Bölgedeki geçmiş kültürlerin kalıntılarının yanı sıra, doğal anlamındaki güzellikleri de oldukça ilgi çekici bir yapıyla insanları misafir ederken, Kaya Artemis Resort Casino, bölgedeki mükemmel turizm anlayışının ve imkânlarında bir göstergesi olarak size en mükemmel hizmetleri sunmak gayreti içerisinde olmuştur. Yaz tatilinizin bu sıcak bölgede aynı zamanda muhteşem Akdeniz iklimi ile bütünleşmesi, hem size hem de yanınızdakilere önemli bir ayrıcalık getirecektir. Oldukça güzel bir bölgede Kıbrıs adası gerçekten her türlü imkânı en üst düzeyde size sunma gayreti içerisinde olurken, alacağınız hizmet ve göreceğiniz özellikler burada geçireceğiniz tatilin yerli yerinde olması konusunda da size yardımcı olacaktır.


Tüm Bafra Otelleri ve hizmetleri ile bütünleşen tatil anlayışı, hem bölge coğrafyasını hem de geçmişten gelen ileride görmeniz açısından önem kazanacaktır. Bu konuda size Tüm Bafra Otelleri tavsiyemiz iyi bir yaz tatilini en uygun şartlarda geçirme manasına da gelecektir. Kıbrıs adası ülkemiz için her ne kadar stratejik öneme sahip olsa da doğal güzellik ve olağanüstü imkânlar bakımından tam bir tatil beldesi olarak da üst düzeyde hizmet vermeye devam etmektedir. Az tatili için burayı tercih eden insanların memnuniyetini görmek çok kolay olmakla birlikte, inanın siz de buradaki alternatifleri değerlendirmek için olumlu bir girişimde bulunmalı ve adım atmalısınız. Bölgedeki turizmi destekleyen özel tesisleri Bafra Otelleri içerisinde, Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel & Spa olağanüstü imkân ve sunumları ile birlikte, size muhteşem bir tatilin gerçek adresi olma yolunda katkı sağlayacaktır. Otelin görsel yapısı olağanüstü mimarisi sizi her an için etkileyecek, aynı zamanda size sağladığı imkânlar ve avantajları da mükemmel bir tatil için önemli bir adres olmaya devam edecektir. Hiç sıkılmadan çocuklarınızla birlikte garantili güvenli ve eğlenceli bir tatil geçirmek planı kuruyorsanız, Bafra Otelleri ve sunumlarını ayrıcalıklı olarak değerlendirmeli ve kararınızı bu yönde vermelisiniz. Üstün hizmet kalite ve üst düzey sunumları, elbette ki maddi anlamda biraz fedakârlık gerektirirken, unutulmaz harika ve mükemmel bir tatil planını yapıyorsanız, inanın burada Bafra Otelleri ve imkânları sizi daha ayrıntılı ve kaliteli bir yöne taşıyacaktır.


Bölgenin olağanüstü koşulları coğrafi anlamdaki mükemmel yapısı ve otel sunumları da düşünüldüğü zaman, her anın özel eğlenceli bir tatil ve turizm anlamında geçeceği bu bölgede siz de oldukça kazançlı bir tercihte bulunabilirsiniz. Ülkemizin kıyı kesimleri turizm ve tatil için oldukça hareketli canlı ve olağanüstü sunumları desteklerken, en büyük adamız olan Kıbrısta da tatil imkânlarının her zaman için en üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Macera arayanlar güzel ve unutulmaz bir tatile yelken açmak isteyenler, Tüm Bafra Otelleri ve konaklama imkânlarından illaki değerlendirmeye almalı, muhteşem tatil imkânı yaşamak adına da gerekli girişimde bulunmalıdırlar. Ülkemizin güneyinde ki bu muhteşem odada Tüm Bafra Otelleri ve onun destek hizmetleri ile geçireceğiniz bir tatil, kesinlikle pişman olmayacağınız bir girişimi temsil edecektir.

Bafra Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Dipkarpaz Köyü
Dipkarpaz Köyü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin İskele ilçesinde yer alan Dipkarpaz köyü Türkler ve Rumların bir arada huzurlu bir şeklide yaşadığı çok önemi nadide yapılardan biri olarak göze çarpmaktadır.Bölge kış aylarında çok ılıman bir iklime sahip olduğu için aralık ayının son bölümüne kadar deniz sezonu devam etmektedir.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yer alan Dipkarpaz köyünün çevresinde bulunan lüx oteller olsun,gazinolar olsun,uçsuz bucaksız yeşillikleri ve yürüyüş parkurları olsun  bölgeye çok sayıda ziyaretçinin gelmesinde çok etkisi oluşmuştur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yer alan Dipkarpaz köyü muhteşem doğa güzelliklerine sahip bir konumda olup denizi,kumu ve eşssiz koylarıyla gerçekten ziyaretçilerine çok eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır.Dışkarpaz köyü ayrıca coğrafi konumu nedeniyle de göçmen kularının geçiş güzergahı üzerinde olduğundan yeşilbaş,karabatak,balıkçıllar,değişik ördek türleri ve flamingolara bölgede sonbahar döneminde  rastlamak mümkündür.Dipkarpaz köyün kışın ise ayrıca Avrupa dan Afrika ya göç eden göçmen kuşlara ev sahipliği yapmaktadır.Bölgede ayrıca yirmiden daha fazla bitki türlerinide görmek mümkündür.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yer alan Dipkarpaz köyü gerçektende muazzam doğa güzellikleriyle bölgede kesinlikle görülmesi gereken yerler arasındadır.
 

Karpaz Koruma Alanı

Karpaz Koruma Alanı - Karpaz Milli Parkı; flora ve fauna açısından çok zengin bir bölgedir. Kuzey Kıbrıs'ın tamamında tespitlenen, 1410 flora türü ve bunların alt türlerinin % 75'i Karpaz yarımadasındadır, %50'si ise Karpaz Milli Parkı içerisinde yer almaktadır. Ayrıca 47 adet Kıbrıs endemiklerinin 24'ü, nadir olan bitki türlerinin de yaklaşık 100 tanesi bu koruma alanı içerisindedir. Koruma altında olan 215 kuş türünden 147'si, 16 sürüngenden 12'si, 5 farklı memeliden 2'si park alanında kalıcı yada geçici olarak konaklamaktadır. Bunlardan en bilinenleri karpaz eşekleri, deniz kaplumbağaları (chelonia mydas, caretta caretta) ve akdeniz fokudur. Dipkarpaz köyünden başlayıp Zafer Burnuna kadar uzanan güney sahilleri, kaplumbağaların yumurtlama alanıdır ve koruma alanı içerisindedir.

Karpaz Koruma Alanı
Zafer Burnu
Zafer Burnu

Kıbrıs'ın en kuzey ucudur. Adanın en uç noktasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bayrağı ve Türk Bayrağı yanyana yükselir. Buraya gelirken yol üzerinde ziyaret edilebilecek bir çok manastır bulunmaktadır ayrıca sadece gezgin ruhlu kişilerin gitmeye çaba harcayacağı ve hakedeceği doğallıkta, güzellikte bir çok koy ve plaj da görebilirsiniz. Zafer Burnunun kuzeyde birkaç küçük ada daha görünür, bu adalar ise Zafer Adaları ismiyle anılır.