Beldibi Otelleri Toplam 23 Otel Bulundu

Harita

Beldibi Otelleri

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı bir beldedeki Beldibi otelleri, eşsiz güzellikleriyle sizleri bekliyor...

Beldibi Otelleri

İyi bir yaz tatili planı yapıp da Antalyanın Kemer ilçesine değerlendirmeden geçmek, bu konudaki alternatiflerinizi çok daha kısıtlı olmasına neden olacaktır. Tüm Beldibi Otelleri ve mükemmel tatil anlayışı bölge turizminin canlanmasına katkı sağladığı gibi, sizin ve ailenizin de en güzel tatil geçirmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Gerçekten doğada cennetten kalan bir bölge tanımına en çok uyan mükemmel ortamda, Tüm Beldibi Otelleri sunumlarıyla gerçekleşen bir tatilin size yaz tatiline unutulmaz anlamda daha iyi noktaya taşıyacağını söyleyebiliriz. Aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz kaliteli zamanların en iyi şartlarda değerlendirmek istiyorsanız, tatil seçenekleriniz içerisine Tüm Beldibi Otelleri alternatifini de dâhil etmeli, böylelikle buradaki otel ve işletmelerin nedenini üst düzey hizmet verdiğini kendi gözlerinizle görmelisiniz. Doğal oluşumların görsel anlamda insanlara ne gibi sorunlar ağladığını bu bölgede görüp, Tüm Beldibi Otelleri tatili ile bunu daha yakından hissetme şansına sahip olacaksınız.


Otellerin turizm anlamındaki gelişmiş ve tecrübeli yapıları eksiklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak konusunda size her zaman için yardımcı olacaktır. Turizm potansiyeli bu kadar yüksek olan ben bunu da en uygun şartlarda ayağınıza getiren imkânlar, hiç şüphe yok ki bölge turizminin canlanmasına yaptığı katkıyı sizlere en uygun şartlarda gösterecektir. Otel içi hizmetleri Tüm Beldibi Otelleri özel sunumlarıyla desteklenirken, gerçekten hiç sıkılmadan eğlenceli etkinlikler ve mükemmel bir yaz tatili için, bütün gereksinimler burada sizi bekliyor olacaktır. Anlaşmanıza göre tam pansiyon hizmetleri içerisinde yer alan açık büfe yemek konusunda da her öğününüzü bir alternatife çevirecek eğlenceli ve kaliteli bir tatil geçirmeniz konusunda size en uygun şartları sunmaya devam edecektir. Havalar ne kadar sıcak olursa olsun, bu yemyeşil doğa içerisinde, masmavi Akdenizde bütünleşen ortam, elbette ki sizin alternatiflerinizi biraz daha artıracaktır. Turizm işletmeciliği bakımından oldukça yeterli olan Tüm Beldibi Otelleri, mükemmel havuzu ve olağanüstü imkânlarıyla da gerçekten tesis içinde, hiç sıkılmadan eğlenceli vakit geçirmeniz konusunda da size yardımcı olmaya devam edecektir. Antalya her köşesi ile birlikte insanlara mükemmel tatilin adresini oluştururken, gerçekten yakınlarda bulunan ülkelerin özellikleri deniz kenarındaki imkânları turizm anlamında çok daha önemli mesafeler kat etmiştir. Bunun önemli bir örneğini gösteren Tüm Beldibi Otelleri, bölgenin coğrafi güzellikleri görmeniz hem de turizm anlamında tesisleşmenin önemini hissetmeniz açısından büyük önem taşıyacaktır.


Uzun yıllardan beri Antalyanın Kemer ilçesi turizm sektöründe söz sahibi bir bölge olmuş, bununla da yetinmeyip, bütün turistik tesisleri ile insanlara en iyi hizmeti sunma konusunda da başarılı adımlar atmıştır. Tüm Beldibi Otelleri bunun sadece bir örneği olup, bölgedeki turizm konusundaki tüm gelişmeler, insanların hizmetine sunulan bir ayrıcalığı da temsil etmekten geri kalmamıştır. Coğrafi dokunan bölge anlamındaki güzellikleri ayağınıza getirmesi, Tüm Beldibi Otelleri ve sunumlarıyla bütünleşirken, birlikte sizinle beraber tatile gelen insanların aynı şekilde sizinle birlikte mutluluğu burada yakalayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Beldibi Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Beldibi Mağarası
Beldibi Mağarası

Antalya - Kemer sahil güzergahının yaklaşık 40. kilometresinde Beldibi Köyünde yerini alan doğa harikası bir yerdir, Beldibi Mağarası. Doğanın bütün güzelliklerini kucaklar bünyesinde. Denizin mavisini, doğanın yeşili, güneşin rengi ve gece olunca da ay ışığıyla bütünleşen muazzam bir yerdir, Beldibi.

Denize 100 metre uzaklıkta yerini alan mağara aynı zamanda tarihi güzelliklerini de yansıtır siz değerli konuklarına. Aşağı ve yukarı olmak üzere ikiye ayrılmakta olan mağaranın her iki tarafında da aileleri barındırabilecek bir alana sahiptir.

Sığınakların çevresinde bulunan şematik insan, ev ve hayvan resimleri kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Antalya'nın ikinci önemli Prehistorik merkezi olan Beldibi Mağarasında tümü Mezolitik kültürleri içeren altı tabaka tespit edilmiştir. Yıl boyunca pek çok turiste ev sahipliği yapan mağara doğal güzelliğiyle görenlerin beğenisini kazanmış naçizane yerlerden biridir. Çevresinde bulunan otellerde konaklayarak daha rahat bir gezme imkanı bulabilirsiz. Küçükten büyüğe herkese hitap eden bu doğal güzelliği görme sırası şimdi sizde.

Beycik Köyü

Kemer'in doğal güzellikleri içerisinde en önemli köyleri arasında gösderilen Beycik Köyü Beldibi merkeze 10 kilometre, Antalya merkeze 20 kilometre mesafededir. Akdeniz bölgesinin her köşesinde ayrı bir güzellik yer almaktadır.

Bu güzelliklerin çoğunu bölgenin köyleri ve insanları dahada güzel hale getirmektedir.

Tahtalı ve Toros dağlarının kesiştiği noktada yer alan Beycik köyü,denize kuş bakışı bakabileceğiniz ve Antalya'nın sıcak ve nemli havasından bir nebzede olsa kurtulabileceğiniz enfes doğal yayla köyü olarak bilinmektedir.

Dağın zirvesine doğru çıkıldığında köyün bu denli güzel olduğunu görmek mümkündür. Kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz.

Köyün gelişmesiyle bölgede yapılaşmaya izin verilmiş ve çok sayıda dağ evi ve apartlar kurulmaya başlamıştır.

Beldibi merkeze yakınlığıyla bilinen bu köy turistlerin farklı turizm arayışları içerisinde tercih ettikleri yerler arasındadır.

Bu köyün en büyük özellikleri arasında gösterilen bir özelliği de denizi izlemenin doyumsuz güzellikte olmasıdır. Adeta denizi ayaklarınızın altında hissedeceksiniz.

Beycik Köyü
Beldibi Ormanı
Beldibi Ormanı

Antalya Beldibi kasabasında yer alan Beldibi Ormanı çamlık ormanları doğanın bütün güzelliklerini sizlere yansıtmaktadır.

Çok sayıda bitkinin ve hayvan türünün yaşadığı bu ormanların oksijen açısından oldukça verimlilik sağlamaktadır.

Antalya'nın doğal ve kültürel dokusu tüm dünyanın yakından ilgilendiği özellikleri arasındadır. Yıl içerisinde çok sayıda turistin bu bölgeye gelmesi tesadüf değildir.

Beldibi ve çevresinde yer alan doğal güzellikleri görmek isteyen milyonlarca turist bu bölgeyi ziyaret etmektedir.

Tatile gelen ziyaretçiler deniz kum ve güneş üçlüsünün yanı sıra doğal turlara da katılarak tatillerine farklı bir boyut katmaktadırlar. Çeşitli günübirlik turların düzenlendiği Beldibi bölgesi safari turlarıyla da turizm çeşitliliğini arttırmaktadır.

Birçok otelin yer aldığı bölgede konaklayan misafirler gün içerisinde de doğa yürüyüşlerine katılarak Beldibi ormanlarını keşfetmektedirler.

Bu gezinti esnasında çok sayıda doğal oluşumu bir arada görebilirler. Bu bölge mağaralarıyla da ün kazanmıştır. Doğanın içinde bir cennet konumunda olan çam ormanları kuş sesleri ile adeta sizleri büyülemektedir.

Beldibi Plajları

Türkiye'nin turizm ve doğal güzellikleri açısından en önemli illeri arasında olan Antalya ili yerli ve yabancı turistlerin yaz aylarında en çok ziyaret ettiği yerler arasındadır.

Antalyanın plajlarıyla ünlü Beldibi ilçesi bünyesinde barındırdığı koylarıyla da dikkat çekmektedir. Deniz suyunun adeta çarşaf gibi uzandığı sahilleri yabancı turistlerin en çok tercih etme nedenlerindendir.

Beldibi Plajları'nın en önemli özelliği plajlarının kumdan oluşmasıdır.Bu nedenle plajlarda rahatlıkla güneşlenebilirsiniz.Deniz seviyesinin kıyı kesimlerde çok fazla derin olmadığı görünmektedir.

Tatilciler bu doğal harikada çeşitli su sporlarına katılabilirler.Beldibi sahillerinin hemen hemen hepsi mavi bayraklı olma özelliğine sahiptir.

Bu plajlara mavi bayrak onayının verilmesi Avrupa çevre eğitim vakfı tarafından sağlanmaktadır.Bu nedenle denizin berraklığı ve temizliği göz önünde bulundurmaktadır.

Sizlere yaz aylarında tatil planlıyorsanın Beldibi bölgesini ilk tercih edeceğiniz yerler arasında görebilirsiniz.

Beldibi Plajları
Beldibi Kanyonu
Beldibi Kanyonu

Antalya'nın en güzel koylarının yer aldığı Kemer ilçesi kasabalarından olan Beldibi tarihi ve doğal görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu doğal güzellikler arasında yer alan Beldibi Kanyonu ziyaretçilerin yoğunlukla ziyaret ettikleri yerler arasındadır.

Bu bölgeyi ziyarete gelenlerin ilk önce yaptıkları,eşyaları otele bırakıp direk bölgeyi keşfe çıkmasıdır.Doğanın tüm olanakları bu bölgede yer almaktadır.

Kanyona doğru yolculuğunuz esnasında birçok tarihi kalıntıları görmek mümkündür.Patika bir yoldan gidilen bu kanyon turistlerin bölgede ilk gittikleri yerler arasındadır.

Turizm açısından önemli bir yere sahip olan Beldibi kanyonu Türkiyenin en önemli kanyonları arasında yer almaktadır.

Doğal bir oluşum olan bu kanyonu belkide bu denli ilgi çekici yer olarak gösteren doğanın hiçbir unsuruna ellenmemiş olmasıdır.Belkide turizm faaliyetleri içerisinde en önemli yere sahip yerlerdendir.

Beldibi kanyonunun ne denli ilgi çekici bir yer olduğunu bölgeye yaptığınız ziyaretlerde anlayabilirsiniz.

Doğal bir harika olarak adlandırılan bu kanyon yıl içerisinde çok sayıda turistin ziyaret ettiği yerler arasındadır.

Sizlerde Antalya ve çevresine yapacağınız tatillerde bu bölgede ve bölgenin diğer turizm alanlarında yer alan doğal güzellikleri görebilirsiniz.