Beycik Otelleri

Verdiği huzur ve sıcaklık ile koskocaman bir dünya gibidir Beycik otelleri...

Beycik Otelleri

Beycik, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı bir köydür. Bu köy, olağanüstü manzarası ve doğal güzellikleri ile öne çıkmaktadır. Köyün adının nereden geldiğine dair net bir bilgi yoktur.

Beycik il merkezine 70 kilometre, Kemere ise 25 kilometre mesafede o muazzam yerini almıştır. Köyün geçmişi ve isminin nereden geldiği konusunda bir bilgi olmamasına rağmen günümüzde oldukça bilinen bir tatil köyüdür.

Geçim kaynağı tarıma ve hayvancılığa dayanan köy, keşfedilmemiş güzelliklerle doludur. Bu keşfedilmemiş tarihi ve doğal güzelliklerin keşfini yapmaya ne dersiniz. Likya Yolu üzerinde bulunması ve Beydağları Milli Parkını kucaklayan şirin yapısı ile son yıllarda yerli ve yabancı turistleri akınına uğramaktadır.

Gün geçtikçe turizmde önemli bir yer tutmaya başlayan Beycikte otel ve pansiyonların sayısı da arttırılmaya başlanmıştır. Hem bütçenize hem de gönlünüze hitap edecek Beycik mutlaka gezi listenizdeki yerini almalıdır.

Beycik planınıza ilk önce otel araştırması yaparak başlayabilirsiniz. Bir yanda doğanın tadına bir yandan da eğlencenin tadına varabilirsiniz, Beycikte. Stabilize bir yola sahip olan Beycik'e ulaşımda oldukça kolaydır. Tekirova ile arası sadece 11 kilometredir.

Beycik Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER