Bilkent Otelleri

Ankara'nın gelişmiş Bilkent otellerinde konaklama fırsatları...

Bilkent Otelleri

Adını Ankara Çankaya'da bulunan Bilkent Üniversitesi'nden almış bir semttir. 'Bilim Kenti' kelimelerinin kısaltmasıdır. Tepe İnşaat'ın çeşitli girişimleri ile Bilkent, 1993 yılından itibaren alışveriş merkezlerinin ve lüks konutların yapılması ile kentin önemli bir noktası haline gelmiştir.

Bilkent Ankara Çankaya ilçesine bağlı semtlerdendir. Türkiye'nin ilk vakıf üniversitesi burada yer almaktadır. Bu yüzden dünyaca bilinmektedir. Zamanla gelişen ekonomisi, kültürel ve sosyal hayatıyla şehrin en önemli yaşam merkezlerinden biri olmuştur.

Her geçen gün gelişen bir semt olan Bilkent'te son zamanlarda yeni oteller açılmaya başlamıştır. Bilkent otelleri kalitesi ve yüksek hizmet anlayışıyla Ankara'nın tercih edilen konaklama tesisleridir.

İş amacıyla Ankara da bulunmanız durumunda Bilkent otellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ankara merkeze 10 dakika mesafededir. Şehir merkezine yakınlığı ve yakın çevresindeki kültür sanat merkezleri ile seçkin bir konaklama olanağı sunmaktadır. Donanım ve hizmet olarak ihtiyacınız olabilecek her şeyi size sunan oteller yalnızca konaklama için değil iş toplantıları, davet, organizasyon gibi etkinlikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Bilkent Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER