Bozcaada Merkez Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Bozcaada Merkez Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Bozcaada Merkez Otelleri

Bozcaada Merkez otelleri, üzümleriyle ve şaraplarıyla ülkemizde olduğu kadar yurtdışında da bilinmektedir...

Bozcaada Merkez Otelleri

Bozcaada, üzümleriyle ve şaraplarıyla ülkemizde olduğu kadar yurtdışında da bilinmektedir. Gün batımında düzenlenen üzüm bağı turlarına katılmanızı tavsiye ederiz.

Adanın simgelerinden olan şarap, Bozcaada tatilinizde baş rolü alacak, bundan emin olabilirsiniz. Bozcaada merkezde bulunan şarap fabrikalarını gezmenizi, şarap yapımı hakkında keyifli bilgiler edinmenizi ve elbette bu güzel şaraplardan tatmanızı öneriyoruz. 

Bozcaada da yapmadan dönmeyecek şeylerden biri de Polente Feneri'nde, gün batımında şarap içmektir. Ada ritüellerinden sayılan bu keyifli aktivite adadaki anılarınızın en özellerinden olacaktır. Bozcaada'yı keşfetmenin en güzel yollarından biride bisikletle gezintiye çıkmaktır. Dilerseniz güneşin batımına yakın yürüyüşe de  çıkabilirsiniz.

Bozcaada'nın 1 numaralı plajı Ayazma Plajı'dır. İnce taneli, altın sarısı kumu, etrafındaki cafe ve restoranlarıyla önemli bir yere sahiptir. Ayrıca; Sulubahçe, Habbele Plajı ve Akvaryum Plajıda farklı alternatiflerdir. 

Ada da Eylül ayında ''Bağbozumu'' şenlikleri yapılmaktadır. Ayrıca; Bozcaada Türkiye'nin Rüzgar Enerjisi üretimi yapan sayılı yerlerinden de biri konumundadır. Rüzgar Gülleri'nin bulunduğu mevkii özellikle gün batımızda eşsiz bir görüntüye ulaşmaktadır. 

Ada da gece hayatı olduğu söylenebilir fakat çok hareketli olduğu söylenemez. Şehir merkezinde 1 tane bar bulunmaktadır. Bozcaada, özellikle sessiz, dingin tatil severler için idealdir. 

Bozcaada Merkez Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER