Bozyazı Otelleri

Türkiye'nin en güney ucunda, Bozyazı otelleri...

Bozyazı Otelleri

Akdeniz Bölgesinin turizmi konusunda ne kadar iddialı olduğu bilinirken, elbette ki bu bölgede bulunan şehirleşme ve yerleşim birimlerinde turizm anlamında oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Tüm Bozyazı Otelleri ve sunumları size buradaki tatil anlayışını en uygun şartlarda ayağınıza getirirken, gerçekten mersin ve güzelliklerini yakından görmek adına sizde bu tatil anlayışına destek verebilirsiniz. Yaz sezonunu en uygun şartlarda ve imkânlarla birlikte değerlendirmek için girişeceğiniz bu yolda, size en iyi kaliteli ve üst düzey tatil performansı tüm Bozyazı Otelleri imkânlarıyla sunulacaktır. Havaların sıcak olmasıyla birlikte, insanların kendini denize ve havuza atma girişimi daha kaliteli ve üst düzey potansiyeli tatillerinin arayışına yol açarken, Mersin ve tüm Bozyazı Otelleri imkânlarının bu konuda insanlar önemli ayrıcalıklar sunacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.


Son derece imkânları geniş bir bölgede gündüzleri deniz kenarında ve muazzam plajlarda eğlence imkânı sizi beklerken, gece etkinliklerinin de oldukça fazla olduğu bir bölgede tatil geçirmek, elbette ki sizin ve ailenizin iyi bir şans bulmasına katkı sağlayacaktır. Son derece kaliteli bir tesiste iyi ve uygun koşullarda tatil yaşamak istiyorsanız, internet üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabileceğiniz tüm Bozyazı Otelleri, size burada hizmet sunumu konusunda ısrarlı bir şekilde bekliyor olacaktır. Son derece donanımlı ve kaliteli odaları üst düzey resepsiyon hizmetleriyle sizi beklerken, inanın hiç sıkılmadan eğlenceli ve son derece keyifli vakitler geçirmek, tüm Bozyazı Otelleri ve sunumlarıyla çok daha kolay ve mümkün olacaktır. Turizm bölgelerinin özellikle Akdeniz kıyısındaki imkânları düşünüldüğü zaman, insanların modelin kaliteli ve lüks bir tatil geçirmek konusunda bu bölgede oldukça fazla alternatifler olduğunu söyleyebiliriz. Tüm Bozyazı Otelleri ve olağanüstü konaklama imkânlarının en uygun şartlarda ayağınıza getirdiği kaliteli imkânlar da bu konuda sizi her zaman daha avantajlı ve olumlu bir noktaya taşıma gayreti içerisinde olmuştur. Bölgesel turizmi destekleyen ve konaklama yönünden de sizi en iyi şartlarla buluşturacak olan tüm Bozyazı Otelleri, Mersinin bu güzel tatil mekânları ve sunumlarını da uygun şartlarda ayağınıza getirmeye devam edecektir. Önümüzdeki sıcak günlerin ve iklimin özelliklerini bir fırsata çevirmek, yine size önemli şans ve fırsatlar getirirken, oldukça sakin olan bu dönem içerisinde yapacağınız rezervasyonların son derece uygun koşullar beraberinde getireceğini söyleyebiliriz.


Tüm Bozyazı Otelleri ve konaklama imkânlarının uygun fiyat koşullarıyla birlikte desteklenmesi, elbette ki herkes eden insanların bu bölgede kaliteli bir tatil yaşaması konusunda da önemli bir ayrıcalığı temsil edecektir. Günün ve haftanın tamamında rezervasyon işlemleri devam ederken, tüm Bozyazı Otelleri konaklama imkânlarından yararlanmak için, siz ve ailenize bu önünüze gelen özel fırsatı uygun şartlarda değerlendirmeye alabilirsiniz. Akdenizin doğal güzellikleri burada geçirilecek bütün zamanların özel ve daha anlamlı olması konusunda da size alternatifli seçenekler sunarken, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz muhteşem bir tatil tüm Bozyazı Otelleri imkânlarıyla bütünleşip size çok özel sunumlarda bulunmaya devam edecektir.

Bozyazı Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER

Nagidos Antik Kenti
Nagidos Antik Kenti

Tarih yolculuğuna çıkmak isteyenler için en ideal adres olacaktır Nagidos Antik Kenti. Tatilinize farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız bu antik kenti mutlaka ziyaret etmelisiniz. 
Nagidos, Bozyazı'nın eski ismidir. Kurucusunun Samoslar olduğu bilinmektedir. Mersin'e geldiğinizde gezi listenize Nagidos'uda mutlaka eklemenizi tavsiye ederiz. 

Softa Kalesi

Mersin in Bozyazı ilçesinde yer alan Softa Kalesi esrarengiz bir hikayeye sahiptir. Marmara Kalesi ile karşı karşıya bir konumdadır. 

Mersin de yer alan Softa Kalesinin esrarengiz hikayesine göre, Softa Kalesi yılanlar tarafından korunmaktadır. Bilinene göre zamanında iki arkadaş bu kaleye gelir ve kalenin içine inmek için plan yaparlar. Biri halata bağlar kendini ve aşağı iner diğeri ise yukarıda kalır. Aşağı inen kişi iki yılanın kavga ettiğini görür, yılanların gitmesini bekler. Yılanlar gitmeyince yukarı çıkar tekrar. Başka bir gün ise tekrar inmeyi dener ve yine yılanların kavga ettiğini görür. O günden sonra iki arkadaş bir daha kaleye inmeyi denemez. Mersin bölgesine geldiğinz zaman bölgedeki oteller ve pansiyonlarda kalarak tatilinizin keyfini çıkarabilir,hem  de gideceğiniz yerlere ulaşımınız kolay olacaktır.Mersin bölgesine her yıl milyonlarca yerli yabancı turist gelerek bölge ziyaret akınına uğramaktadır.Sizde Mersin in bu inciliklerine şahit olabilir tatilinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz.Mersin e geldiğiniz zaman Kleopatra Kapısını ziyaret edebilirsiniz.Mersin de gezebilceginiz yerler arasında Aya Tekla Kilisesi,Adam Kayalar,Mamure Kalesi,Astım Dilek Mağrası,Silifke Kalesi,Cennet Cehennem obrukları,Gülek Kalesi,Kleopatra Kapısı,Tarsus Şelalesi ni ziyaret edebilirsiniz.Mersin e geldiğiniz zaman mutlaka uğrayarak tatilinizi daha keyifli hale gelmesiniz sağlayabilirsiniz.

Softa Kalesi