Büyükeceli Otelleri Bölgesinde En Çok Satılan Oteller

Büyükeceli Otelleri Toplam Otel Bulundu

Harita

Büyükeceli Otelleri

Sırtını Toros Dağları'na dayamış, Büyükeceli otelleri...

Büyükeceli Otelleri

Mersin'e 140 km uzaklıkta bulunan Büyükeceli'nin, nüfusu yaklaşık 1300'dür. Mersin Antalya sahil yolu üzerinde yer alır.Mersin istikametinden batı yönüne doğru 80 km gittikten sonra muhteşem bir manzara ile karşılaşırsınız. Büyükeceli, aynı zamanda turizmi gün geçtikçe gelişen bir beldedir. 

Büyükeceli, masmavi denizi, yılan gibi kıvrılan yolları ve yemyeşil ormanları ile huzurlu sakin bir tatil geçirmek isteyen tatilciler için en ideal adrestir. Huzurlu bir tatil imkanı sunan Büyükeceli de gürültülü mekanlar ve doğanın bütünlüğünü bozan bir betonlaşma yoktur. Büyükeceli'nin sahil şeridi biraz bakımsız olsa da, etkileyici manzarası ile tatilcilere unutulmaz bir tatil yaşatır. 

Büyükeceli, konaklama tesisleri yönünden de günde güne gelişme göstermektedir. Birkaç yıl öncesine kadar az olan tesis sayısı günümüzde oldukça artış göstermiştir. Sahile yakın olarak konumlanmış otel ve pansiyonlarda konaklayabilir, makul fiyatlarla sahilde bulunan küçük kafeteryalarda sıkma börek yiyebilirsiniz. Büyükeceli, sıcakkanlı insanları, eşsiz bozulmamış doğası ile sizleri beklemektedir. 

Büyükeceli Otelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GEZİLECEK YERLER