FİLTRELE

SONUÇLARI FİLTRELE

KİŞİ BAŞI FİYAT ARALIĞI

Çocuklar İçin

Genel Özellikler

Havuz, Deniz, ve Plaj Özellikleri

...

The Green Park Pendik

Pendik, İstanbul

 • Asansör
 • Otopark
 • Kablosuz İnternet
 • Çocuk Dostu (0-6 Yaş Birinci Çocuk Ücretsizdir.)

Kapıda Ödeme
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
...

Grand Liza Hotel

Fatih, İstanbul

 • Asansör
 • Otopark

Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
...

My Dome Economy Hotel

Bahçelievler, İstanbul

 • Asansör
 • Otopark
 • Kablosuz İnternet
 • Çocuk Dostu (0-6 Yaş 1.Çocuk Ücretsizdir.)

Kapıda Ödeme
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
...

Grand Makel Hotel Topkapı

Zeytinburnu, İstanbul

 • Toplantı Odası
 • Doktor Hizmeti
 • İnternet Kafe
 • Çocuk Dostu (0-6 yaş 1. çocuk ücretsizdir.)

Kapıda Ödeme
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
...

Çınar Hotel İstanbul

Bakırköy, İstanbul

 • Asansör
 • Bahçe
 • Otopark
 • Çocuk Dostu (0-6 yaş 1. çocuk ücretsizdir.)

Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
Fiyatları görmek için lütfen tarih seçiniz.
İstanbul Avrupa Yakası Otelleri

İstanbul Avrupa Yakası Otelleri

İstanbul en kalabalık şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ekonomik, tarihi, sosyal açıdan da en önemli şehirler listesine adını yazdırmıştır.

Avrupa yakası veya Rumeli yakası, İstanbul’un Avrupa yakası üzerindeki bölgedir. Bu bölge üzerinde 25 ilçe bulunur. Arnavut köy, Bağcılar, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylik düzü, Beyoğlu, Büyük çekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli,Zeytinburnu, Şişli bunlar gibi birçok ilçeye sahiptir. Bunların içinde de güzel olan yerler ve İstanbul Avrupa Yakası otelleri vardır.

İstanbul Anadolu Yakası Otelleri Olanakları

Tüm odaları özel dekorasyonla düzenlenmiş olup; Düz ekran TV, mini bar, elektrikli su ısıtıcısı ve çay kahve yapma imkânı; Bazılarında ise bütün günün yorgunluğunu atabileceğiniz dinlenmek için oturma alanları sizler için inşa edilmiştir. Bunlar yanında oda kahvaltı hizmeti verenlerde mevcuttur.

Farklı yerlerdeki İstanbul Avrupa Yakası Otellerinde; Odalarda kurutma makinesi, şampuan, bakım malzemeleriyle misafirlerini önemsediğini hissettiren birçok bakım eşyası bile karşılaşmanız oldukça mümkündür. Bazı süitlerde Spa küveti de mevcuttur.

İstanbul Avrupa Yakası Otelleri Fiyatları

Fiyatları konusuna, değinecek olursak tabi ki net bir fiyat listesi sizlere sunamam. Fakat İstanbul Avrupa Yakası otelleri genellikle lüks olanlar da bütçenize hitap edecek olanaklı otelleri de bulabileceğinizi sizlere söyleyebilirim. İş için, gezi için, tatil için veya kafa dinlemek için gelebileceğiniz İstanbul Avrupa Yakası tarafında tekrar söylediğim gibi sizi huzurlu ve konforuyla rahat ettirecek bir çok otelleri bulabileceğiniz kesindir.

Tabi ki de fiyat önemli değil diyenler de oluyor böyle düşünenler içinde muhteşem her şey sıfır, içinde eğlence merkezi, clup, spor yapabilecekleri alanları da rahatlıkla bulacaklardır. Bütçe önemli diyenlerde olduğu için onlarda rahat edebileceği fakat tabiki de içinde eğlence vs. Gibi alanları bulamayabilirler ama rahatlık ve konfordan ödün vermeyen İstanbul Avrupa Yakası Otellerinde rahatlıkla kalabilirler.

İstanbul Avrupa Yakasında da gidilip gezilebilecek bir çok yerler vardır. İstanbul zaten bildiğiniz üzere oldukça büyük bir şehrimiz olduğu için gezecek görecek tarihi olarak da görebilecek çok fazla yerler vardır. Orayı tam anlamıyla gezecek iseniz öyle üç beş günde bitiremezsiniz. Hatta belki gezi diye geldiğiniz bu büyük şehirden gitmek, dönmek bile istemeyenler olacağını söyleyebiliriz.

İstanbul Avrupa Yakası Güzellikleri

Hayatın bütün renklerini barındıran, güzide mekanları, sınırları dâhilinde barındırır. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, her türlü aktiviteye katılabileceğiniz mekanları barındıran yemek olsun, eğlence olsun , dinleti olsun ,her türlü ihtiyacınıza rahatlıkla cevap bulabileceğiniz yerlerdir. "İşte hayat burada" diyebileceğiniz yer.

Buraları gezip görmeye geldiyseniz ya da iş için gelip İstanbul Anadolu Yakası Otellerinde kalıyorsanız buraları gezip görmek için de kendinize küçük zamanlar ayırabilirsiniz.

Avrupa yakası insanlarının daha hareketli daha enerjik olduğunu söyleyenlerde var . Avrupa yakası yaptığım araştırmalar ve gözlemlere göre biraz daha hareketli geçiyor . kıyaslamayı Anadolu yakasına göre yaparsak Anadolu yakasının daha sakin sessiz bir yaşamda olduklarını gözlemlediğimizi söyleyebiliriz. Avrupa yakasından daha elit kesim insanların olduklarını söyleyebiliriz. Bunları8n yanında Avrupa yakasının daha elit olduğunu söyleyenlerde fazla tabi hatta bakıldığında her iki tarafta kendi tarafından bakıyor diyebiliriz . Bence yapılacak en doğru yorum ; Anadolu yakasına da Avrupa yakasına da gelmiş görmüş gezmiş bireylerin küçük seyahatlerinde neler düşündükleriyle ilgili yorumları en adaletleri yorumlar olabilir . Sonuç olarak küçük geziler için gelmişlerdir, tarafsızca iki yer hakkında en doğru yorum orda yaşamayan ama oraları gezip bir kaç haftasını bu iki güzel yerde geçiren misafirler en doğru kanılara varmamızı sağlayabileceklerini söyleyebilirim. Sizlerde bizlerde tabikîde kendi yaşadığımız yer herkes için en güzel olanıdır. En iyi imkanlarının kendi şehriniz gibi gelir . Tabi ki de yaşadığımız yerlere sahip çıkmamız ve orayı övmememiz hepimizin hoşuna gidecektir. Bana sorarsanız da Avrupa yakası da Anadolu yakası da oldukça her konuda güzel ikisi de güzel otel imkanları sunan gezecek vaktimizi çok iyi değerlendirebilecek yerler arasında listede aynı yere yazılabilecek isimlerden olduğunu söyleyebilirim sizlere.

Avrupa yakasının ilçelerinden bir kaçını inceleyelim ; Beşiktaş , canlı ve renkli semt yaşamı , çarşısı ,balık pazarı , öğrenci nüfusu , kültür ve sanat etkinlikleri ,gece hayatı alışveriş merkezleri tarihi binalar futbol kulübü, Avrupa yakasında popüler ilçelerinden birisidir.

Beşiktaş , İstanbul ‘un kültür , sanat ve eğitim başkenti olmakla birlikte aynı zamanda Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme ve Bebek semtleriyle birlikte Boğaziçi’nin en değerli bölgesidir. Sıcakkanlı insanlarıyla da karşılaşabileceğiniz bir yerdir Beşiktaş semti.

Beşiktaş aynı zamanda İstanbul’da deniz ulaşımının önemli bir yeri konumundadır. Kadıköy, Üsküdar, boğaz semtlerine kalkan vapurlar ve deniz motorları Beşiktaş sahilinin gözdelerindendir. Beşiktaş, Osmanlı döneminde İstanbul’un simgelerinden Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan sarayları ve Ihlamur kasrı ile tarihi, kültür ve sanatı içinde barındırmaktadır.

Beşiktaş'ın ilçesinin semtleri; Abbasağa, Akatlar , Arnavutköy ,Bebek ,Etiler, Gayrettepe, Levazım , Levent, Merkez Köyüler , Ortaköy ve Türkali’dir.

Beşiktaş'ta Gezilecek Yerler

Gezilmeye, görülmeye değer Deniz Müzesi, Beşiktaş’ın canlı arka sokakları ve Ihlamurdere caddesinde yürümek ve sonundaki Ihlamur Kasrı’nı görmek sıralanabilir. Barbaros Bulvarı ‘nın üst tarafında yer alan Yıldız Sarayı ve Yıldız Parkı’nı gezip görmek ise çok farklı bir keyiftir.

Beşiktaş Meydanı, aynı zamanda Barbaros meydanı olarak da adlandırılıyor. Beşiktaş semtinin kalabalık ve canlı yerlerinden birisidir. İstanbul boğazına nazır her daim dinlence ve eğlence mekânlarıyla çevrili meydanda vakit geçirmek, aynı zamanda meydandan Beşiktaş sahilinden İstanbul boğazının muhteşem manzaralarını izlemek oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Beşiktaş iskelesi; Beşiktaş meydanının hemen ilerisinde Beşiktaş sahilinde bulunan ve Beşiktaş Üsküdar arası şehir hatları vapurlarının çalıştığı tarih Beşiktaş İskelesi, mimari yapısıyla görmeye değer bir yapıdır. Bu tür yerleri geip görebilmek için kalacak yer aradığınızda İstanbul Avrupa Yakası Otellerini tercih edebilirsiniz. Orada da sizi çok iyi ağırlayacak personellerle karşılaşabilirsiniz. Otellerinde de çok fazla rahat edebileceğinizi söyleyebiliriz.

s