Oteldenal.com Hakkında

2004 yılından bu yana hizmet verdiğimiz turizm sektöründe, her geçen gün artan üye sayımız ile Oteldenal.com.tr web portalımızda, çalıştığımız tesislerle ilgili doğru bilgi, detaylı resimler ve en uygun fiyatları sunarak siz değerli üyelerimize hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ekibimiz

50 kişiyi aşan deneyimli personel kadromuz, Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet veren 2,000 üzerinde tesise en uygun fiyatlar üzerinden rezervasyonlarınızı tamamlamak üzere gereken tüm çalışmaları titizlikle yürütmektedir. Rezervasyonlarınızı ister Online, İstersenizde alanında deneyimli satış danışmanlarımızı arayarak telefonda kolayca tamamlayabilirziniz.

Otel Arama Motorumuz

Oteldenal.com.tr'de Küçük Butik Otellerden, Lüks tatil köylerine, şehir otellerinden, termal kaplıca tesislerine kadar tüm seçenekleri, online arama moturumuzu kullanarak kolayca bulabilir, tesisleri istediğiniz özelliklere göre sıralayabilir, ve rezervasyonlarınızı online yada telefonda satış danışmanlarımız ile görüşerek tamamlayabilirsiniz.

Güvenli Yazılım

Oteldenal.com.tr web yazılımımız, kullanım kolaylığı ve güvenliği açısından bir çok testten geçirilerek 5 yıllık bir süreçte hazırlandı ve halen sizlerden gelen talepler doğrultusunda yenilikleri takip ederek güncelleniyor. Firmamız müşterilerimizin hiç bir bilgisinin 3. şahıs ya da firmalarla paylaşmamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile yapılan işlemlerde, kart bilgileri firma bünyemizde kaydedilmeden direk bankaya gönderilmektedir. Portalımıza üye olarak rezervasyonlarınızı online olarak güvenli bir şekilde tamamlayabilir, üye portalımız ile rezervasyon detaylarınızı tek panelden kontrol edebilirsiniz.