Otelinizi Ekleyin

Her ay yüzlerce yeni tesis web sitemize kayıt oluyor, Sizde Tesisinizi ekleyerek Otelinizin Ücretsiz Reklamını ve Satışını sağlayabilirsiniz.

Ekibimiz

2004 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe, Operasyon, Yazılım, Satış ve Muhasebe departmanlarımızda 50 kişilik bir ekip ile hizmet veren deneyimli personel kadromuz, Türkiyenin tüm bölgelerinde bulunan 2000 üzerinde tesis anlaşması ile, bölgeye ve tesise özel reklam kampanyaları düzenleyerek, otellerin internet üzerinden satışını sağlamaktadır.

Otel Arama Motorumuz

Hergün 5000 üzerinde tekil ziyaretçi alan Oteldenal.com.tr'da Küçük Butik Otellerden, Lüks tatil köylerine, şehir otellerinden, termal kaplıca tesislerine kadar tüm seçenekler mevcuttur , ve müşterilerimiz online arama moturumuzu kullanarak aradıkları tesisi kolayca bulabilir, ve rezervasyonlarını online yada telefonda satış danışmanlarımız ile görüşerek kolayca tamamlayabilirler.

Mevcut Üyelerimize Tesisinizin Tanıtım ve Satışı

Sayıları her geçen gün artan üyelerimize, en uygun fiyatlar üzerinden sağladığımız %5 Parapuan avantajı ile, sadık bir müşteri portföyümüz oluşmuş olup Mevcut üye sayımız 40.000 kişi üzerindedir. Üyelerimiz her yıl web sitemiz üzerinden seyahatlerini planlamakta olup tesisiniz sitemize kayıt olduğu anda tüm üyelerimize tesisinize özel hazırlanan bir mail ile tanıtılmaktadır.

Oteldenal.com.tr , 2000 den fazla sayıda tesis ile çalışan, ve müşterilerine eksiksiz ve doğru içerik sunarak en uygun fiyat garantisi ile birlikte satışlarını gerçekleştiren Türkiye'nin önde gelen otel sorgulama ve satış portallarındandır.

Aşağıdaki formu doldurarak, Tesisinizi Oteldenal.com.tr web portalımıza ücretsiz olarak ekleyebilir; web sitemiz üzerinden otelinizin tanıtım ve satışını yapabilirsiniz.