Prag Turu

Tüm Turlar Tek Numarada 0 232 218 11 66

Online Rezervasyon Yapın

Fiyatı görmek için tarih seçiniz.

19 Mart - 22 Mart 2020

09 Nisan - 12 Nisan 2020

16 Nisan - 19 Nisan 2020

1. Gün

İstanbul - Prag

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 11:15’te buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1771 sefer sayılı uçuşu ile 13:45’te Prag’a uçuyoruz. Yerel saat ile 14:25’te Prag’a varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Karlova Caddesi, Başbakanlık Binası, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astrolojik Saat, Paris Caddesi, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Gecelememiz Prag’daki otelimizde.

2. Gün

Prag

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Karlovy Vary Turu’muza ve akşam yemekli Ortaçağ Gecesi Turu’na katılabilirler. Gecelememiz Prag’daki otelimizde.Karlovy Vary Turu | 65 € Kişi BaşıPrag’dan yaklaşık olaak 2 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, 1358 yılında 4.Charles tarafından keşfedilen dünyaca ünlü termal bölgedir. Turumuz sırasında bu bölgeyi gezeceğiz, lokal restoranda öğle yemeği alacağız. Sonrasında bölgede alışveriş için serbest zaman. Ortaçağ Gecesi Turu | 65 € Kişi BaşıBu turumuzda 600 yıllık bir handa yer alan Orta çağ restoranında, Orta çağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda Çek mutfağının yerel tatlarını denemek ve Çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı yemeklerinden tatma fırsatı yakalayacaksınız.

3. Gün

Prag

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Dresden Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Gecelememiz Prag’daki otelimizde. Dresden Turu | 60 € Kişi başıTurumuz sırasında Doğu Almanya’da yer alan şirin ve ufak bir ortaçağ şehri olan Dresden’i gezeceğiz. Elbe’nin Floransa’sı olarak anılan bu şehirde; Katedral, Zwinger Sarayı, Kadınlar Kilisesi, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terası panoramik olarak gezilecek yerler arasındadır.4.Gün: Prag – İstanbulOtelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte buluşuyor ve alan transferimiz için otelimizden hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK772 sefer satılı uçuşu ile 15:20’de Istanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 19:50’de İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz. Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 190 EUR yerine 160 EURKarlovy Vary Turu (öğle yemekli) 65 EUR + Ortaçağ Gecesi Turu 65 EUR + Dresden Turu 60 EUR

Vize Gerekli

Hareket Yeri: İstanbul

Ulaşım Şekli: Uçak İle

Konaklama: 4* Otellerde

 

MÜNFERİT TURDUR !! EKSTRA TURLAR YETERLİ KATILIM OLMASI DURUMUNDA GERÇEKLEŞECEKTİR...

 

*** Katagorileri aynı kalmak kaydı ile otel isimleri değişkenlik gösterebilir. Bu durumda  konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** Ekstra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır.  20 kişinin altında kalması durumunda tur fiyatlarında değişiklik olabilir.

***Ekstra turların günleri; katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre veya benzeri durumlara göre rehber tarafından değiştirilebilir.

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

*** Programa dahil olan panoramik şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan müze ve ören yerleri girişleri içermeyen maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

***Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişibaşı 200 CZK ile 4000 CZK arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

*** Acente, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

*** Orta Avrupa programlarında kullanılan otel katagorilerimiz merkeze 15-30 km mesafededir

*** İndirimli ekstra tur paketleri ( Paket 1) müze, saray, mağara vb giriş ücretlerini içermez.

Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-PRG/PRG-IST ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri

Havalimanı vergileri

Belirtilen ve benzeri kategorideki 4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar

Alan transferleri

Prag şehir turu (Varışta panoramik)

Türkçe rehberlik Hizmeti

Yurtdışı Çıkış Harcı

Vize Ücreti

Ekstra Turlar

Kişisel harcamalar  

Seyahat sağlık sigortası

Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

 

İstanbul - Prag - İstanbul

LÜTFEN YORUMLARINIZI YAZNIZ

PUAN VERİNİZ

Konaklama, hizmet ve otel hakkındaki yorumlarınızı 1 ile 10 arasında puanlama yapabilir misiniz?

İlk Yorumu Siz Yapın!

Hemen yorum yapın

50

puan kazanın...

Bu tur şuan 5 ziyaretçi tarafından inceliyor.