Sömestr Bansko Kayak Turu (İzmir Hareketli)

Tüm Turlar Tek Numarada 0 232 218 11 66

Online Rezervasyon Yapın

Fiyatı görmek için tarih seçiniz.

18 Ocak - 22 Ocak 2020

22 Ocak - 26 Ocak 2020

30 Ocak - 03 Şubat 2020

1. Gün

İZMİR – PLOVDIV – BANSKO

Siz Değerli Misafirlerimiz İle Sabah Saat 06:00 İzmir Adnan Menderes Havalimanında Buluşmamızın Ardından SunExpress İle Yerel Saat İle 08:00 Bulgaristan Plovdiv (Filibe) Uçuşumuzu Gerçekleştiriyoruz. Yerel Saat 08:15 Plovdiv Ulaşmamız Sonrası Alanda Bekleyen Aracımız İle Bansko Transferimizi Gerçekleştiriyoruz. Bansko’ya Ulaşmamızın Ardından Hotelimize Geçiyoruz. Checkin İşlemlerimiz Sonrası Günboyu Serbest Zaman Veriyoruz. Konaklama Bansko’da Hotelimizde.

2. Gün

BANSKO

Hotelde Alacağımız Sabah Kahvaltısının Ardından Gün Boyu Serbest Zaman Veriyoruz. 13 Farklı Kayak Pisti Seçenekleri İle Kolay, Orta Ve Zor Derecelerde 2600 Metreden Başlayan Pistler Sizleri Bekliyor. Bütün Gün Bu Pistlerde Kayak Yapmanın Zevkini Yaşayacaksınız. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Düzenlenecek Olan, Açık Havada Kaplıcaları Turuna Katılabilirler. 25€ ( Tüm Tesisin Kullanımı Fiyata Dahildir. Sauna Buhar Odası Jakuzi Açık Yüzme Havuzu Tura Katılırken Yanınızda Şort &Mayo Havlu Ve Terlik Bulundurmanız Gereklidir.) Geceleme Hotelimizde .

3. Gün

BANSKO

Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltısının Ardından Gün Boyu Serbest Zaman Veriyoruz. 13 Farklı Kayak Pisti Seçenekleri İle Kolay, Orta Ve Zor Derecelerde 2600 Metreden Başlayan Pistler Sizleri Bekliyor. Bütün Gün Bu Pistlerde Kayak Yapmanın Zevkini Yaşayacaksınız. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Düzenlenecek Olan, Sofya Turuna Katılabilirler. 25€ ( Tur Katılımcı Sayısı Minumum 15 Kişidir. Kişi Sayısı Az Olması Durumunda Tur Gerçekleşmeyecektir.) Kahvaltının Ardından Rehberimizin Belirleyeceği Saate Hotel Lobisinde Buluşarak Sofya’ya Hareket Ediyoruz. Sofya ‘ya Ulaşmamızın Ardından Klasik Şehir Turumuza Başlıyoruz. Şehir Turumuz Kapsamında Nevski Katedrali , Ayasofya Kilisesi , Rus Askerleri Anısına Yaptırılan Sönmeyen Ateş , Antikacıları Parkı , Çar Samuel Anıtı, Rus Kiliseli , Tarih Müzesi , Tiyatro Binası , Arkeoloji Müzesi , Cumhurbaşkanlığı Ve Parlemento Binaları , Banya Başı Camii Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Şehir Turumuz Sonrası Misafilerimiz Şehri Tanımaları Adına Serbest Zaman Veriyoruz Serbest Zamanın Ardından Sofya’dan Hareket İle Alışverişimizi Yapacağımız Sofya Mall Geçiyoruz . Alışveriş İçin Serbest Zamanın Ardından Sofya’dan Hareket İle Bansko Geçiş Yapıyoruz . Geceleme Bansko’daki Hotelimizde.

4. Gün

BANSKO

Hotelde Alacağımız Sabah Kahvaltısının Ardından Gün Boyu Serbest Zaman Veriyoruz. 13 Farklı Kayak Pisti Seçenekleri İle Kolay, Orta Ve Zor Derecelerde 2600 Metreden Başlayan Pistler Sizleri Bekliyor. Bütün Gün Bu Pistlerde Kayak Yapmanın Zevkini Yaşayacaksınız. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Düzenlenecek Olan, Bulgar Meyhanesi Turuna Katılabilirler . 35€ Geceleme Hotelimizde .

5. Gün

BANSKO - İZMİR

Sabah Rehberimizin Belirleyeceği Saate Hotel Lobisinde Buluşarak Plovdiv Havalimanı İçin Transferimizi Gerçekleştiriyoruz. (Tahmini Hotel Hareket Saatimiz 04:00 – 05:00) Havalimanına Ulaşmamızın Arından SunExpress Havayolları İle 09:25 Uçuşumuzu Gerçekleştiriyoruz . Yerel Saat İle 10:25 İzmir Adnan Menderes Havalimanına Ulaşmamız Sonrası Tur Programımızı Sonlandırıyoruz.

Vize Gerekli

Hareket Yeri: İzmir

Ulaşım Şekli: Uçak ile

Konaklama: 5* Ores Hotel

Acente ,hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi  bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Tur Programımız minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acente sorumlu tutulamaz. Acente , Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Uçuş bilgileri, tur rehberi bilgileri ve tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 48 saat önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acente sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından acente sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acente sorumlu tutulamaz.

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

Bölgelerde verilen serbest vakit süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest vakitler turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte depar verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da, bu duruma paralel olarak ayni şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan, 14:00 Giriş – 12.00 çıkış saatleri uygulaması, geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08.00 dır. Ancak programın yoğunluğuna göre rehber bu saatte değişikliğe gidebilir. Böyle bir durumda, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlere bildirilmektedir.

SunExpress Havayolları İle Gidiş Dönüş Uçak Bileti
Havalimanı – Hotel – Havalimanı Transferleri
20 Kg Bagaj Hakkı
Seçilen Kategoride 4 Gece Konaklama
Kayak Snowboard Kiralamalarında İndirim Olanağı
Bölge Ve Pistler Hakkında Bilgi (İnfo)
Bansko’da Bulunan Birçok Alışveriş , Restorant , Bar , Cafelerden İndirim Olanağı
Rehberlik
Tüm Hotel Ve Şehir Vergileri 

Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
Vize Ücreti Ve Hizmet Bedeli
Seyahat Sağlık Sigortası
Ski Pass Ücretleri, Ekipman Kiralama Ücretleri, Kayak Dersleri Ücretleri 

İzmir-Bansko-İzmir

LÜTFEN YORUMLARINIZI YAZNIZ

PUAN VERİNİZ

Konaklama, hizmet ve otel hakkındaki yorumlarınızı 1 ile 10 arasında puanlama yapabilir misiniz?

İlk Yorumu Siz Yapın!

Hemen yorum yapın

50

puan kazanın...

Bu tur şuan 5 ziyaretçi tarafından inceliyor.