UNITED ARAB EMIRATES - OMAN (MSC GEMİ TURU)

Tüm Turlar Tek Numarada 0 232 218 11 66

Online Rezervasyon Yapın

Fiyatı görmek için tarih seçiniz.

28 Mart - 04 Nisan 2020

1. Gün

Dubai, U. Arab Emirates

21:00 Hareket

2. Gün

Abu Dhabi, U. Arab Emirates

06:00 Varış , 20:00 Hareket

3. Gün

Sir Bani Yas Is, U. Arab Emirates

07:00 Varış , 17:00 Hareket

4. Gün

Denizde Seyir

...

5. Gün

Muscat, Oman

07:00 Varış , 17:00 Hareket

6. Gün

Khasab,Oman

08:00 Varış , 18:00 Hareket

7. Gün

Dubai, U. Arab Emirates

09:00 Varış , 23:59 Hareket

8. Gün

Dubai, U. Arab Emirates

00:01 Varış

Vize Gerekli

Hareket Yeri: Dubai,U.Arab Emirates

Ulaşım Şekli: Gemi

Konaklama: MSC LIRICA

 

 

BELLA

GEMIDE HOŞ BIR TATIL GEÇIRMENIZI SAĞLAMAK IÇIN TASARLANMIŞTIR   

DENIZLERI HERKESTEN DAHA IYI TANIYAN INSANLARLA BIRLIKTE RÜYA GIBI BIR CRUISE SEYAHATI GEÇIRIN. ‘BELLA’ DENEYIMI ŞIK VE MODERN BIR CRUISE GEMISINDE RAHAT BIR SEYAHAT GEÇIRMEK IÇIN ÇOK DEĞERLI BIR SEÇENEKTIR. 
 BALKONLU KABIN, DIŞ VE İÇ KABINLER 
Akdeniz mutfağının çok çeşitli tatlarını bulabileceğiniz restoranlarda tercih edilen akşam yemeği oturumunu belirtme şansı
Günde 20 saat açık olan ve 13 farklı gastronomik köşeye sahip gurme büfe
Zengin tiyatro şovları
Yüzme havuzu, panoramik fitness salonu ve açık havada sportif faaliyetler
Dopdolu bir günlük aktivite programı
Gece yatak hazırlama hizmeti, yatağı geceye hazır hale getirir
Gelecek seyahatlerinizde indirimler ve diğer ayrıcalıklar için MSC Club puanları kazanma

 

MÜSAİT KATEGORİLER

  • İÇ KABİN

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Engelli veya sinirli hareket kabiliyeti bulunan konuklar için kabinlerde yalnizca 1 yatak bulunur.  Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 12 ile 21 metrekare arasidir.Bu ebat araligi hem standart kabinleri hemde engeli veya hareket sinirlililigi olan yolcular için büyük kabinleri içeririr.Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde).Görüntü yalnizca temsilidir. 

  • GÖRÜŞ ENGELLİ DIŞ KABİN

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 13 metrekare.Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde).

 

 

FANTASTİCA

DAHA FAZLA KONFOR VE ESNEKLIK IÇIN TASARLANMIŞTIR  

AKDENIZ TARZI YAŞANTIYI KONFORA VE ESNEKLIĞE ADANMIŞ BIR CRUISE SEYAHATINDE KEŞFEDIN. ‘FANTASTICA’ DENEYIMLERI   ‘BELLA’ DENEYIMININ TÜM AVANTAJLARININ ÜZERINE ÇOK ÇEŞITLI EKSTRA AYRICALIKLAR SUNMAKTADIR.
SUPERFAMILY KABINLER, BALKONLU KABINLER, DIŞ VE İÇ KABINLER 

 “FANTASTICA” DENEYIMLERI “BELLA” DENEYIMININ TÜM AVANTAJLARININ ÜZERINE ÇOK ÇEŞITLI EKSTRA AYRICALIKLAR SUNMAKTADIR. 
Üst güvertelerde daha özellikli konuma sahip kabinler
Akşam yemeğinde oturum önceliği
24 saat oda servisi
Müsaitliğe göre bağlantılı Super Family Kabinleri
Çocuk yolcular için eğitici ve yaratıcı aktiviteler.
Çocuklar için MSC Cruises personeli eşliğinde Master Chef yemek kursu  
Gelecek seyahatlerinizde indirimler ve diğer ayrıcalıklar için MSC Club puanları kazanma

 

MÜSAİT KATEGORİLER

  • İÇ KABİN

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Engelli veya sinirli hareket kabiliyeti bulunan konuklar için kabinlerde yalnizca 1 yatak bulunur.  Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 12 ile 21 metrekare arasidir.Bu ebat araligi hem standart kabinleri hemde engeli veya hareket sinirlililigi olan yolcular için büyük kabinleri içeririr.Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde)

  • DIŞ KABİN

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 12 ile 20 metrekare arasidir. Iki kabin, bir yatak odasi ve 4 yatakli yasam alanindan olusur.   Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde)

  • BALKONLU KABİN

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 16 metrekare (3 metrekarelik balkon dahil) .Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde).

  • SUİT

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 27 metrekare (4 metrekarelik balkon dahil) .Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde)

 

 

AUREA

CANLANDIRICI, HERŞEY DAHIL BIR KONFOR SUNMAK IÇIN TASARLANMIŞTIR 
  
CRUISE SEYAHATINIZIN MERKEZINE SAĞLIK PAKETLERINI, ŞIMARTAN PAKETLERI VE IÇ HUZURU EKLEYIN.‘BELLA’ VE ‘FANTASTICA’ DENEYIMLERININ BÜTÜN ÖZELLIKLERINE EK OLARAK, ‘AUREA’ DENEYIMLERI VÜCUDUNUZ VE RUHUNUZ IÇIN RAHATLATICI BIR TAKIM AVANTAJLAR SUNMAKTADIR.


 “AUREA” DENEYIMLERI “FANTASTICA” DENEYIMININ TÜM AVANTAJLARININ ÜZERINE EK OLARAK ÇOK ÇEŞITLI EKSTRA AYRICALIKLAR SUNMAKTADIR. 

•  ÜST GÜVERTELERDEKI DENIZ MANZARALI KABINLER
•  EASY DRINK PAKETI*
•  ÖZGÜR YEMEK OTURUMU SEÇENEĞI ILE MSC MERAVIGLIA / MSC SEASIDE / MSC SEAVIEW GEMILERINDE MY CHOICE OTURUM VE ÖNCELIKLI RESTORANA GIRIŞ SEÇENEĞI.
•  DIĞER GEMILER: RESTORANNIN MY CHOICE OLARAK AYRILMIŞ BÖLÜMÜNDE ÖZGÜR YEMEK OTURUMU SEÇENEĞI
•  GEMIYE ÖNCELIKLI BINIŞ
•  HOŞGELDIN KOKTEYLI, SPA MENÜSÜNDEN SEÇEBILECEĞINIZ BIR ADET MASAJ, BRONZLAŞMA DUŞU, ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM DANIŞMANLIĞI VE SEYAHATINIZ BOYUNCA TERMAL ALAN'A ÜCRETSIZ ERIŞIM IÇEREN SPA PAKETI (SADECE YETIŞKINLER IÇIN KULLANILABILIR) **
•  TANNING BOOTH, PRIVATE WELLNESS CONSULTATION AND FREE ACCESS TO THE
•  ÖZEL GÜNEŞLENME ALANLARINA GIRIŞ
•  MSC VOYAGERS CLUB ÜYELIĞI ILE EXTRA PUAN KAZANIN
•  FARKLI AYRICALIKLAR
DESTINASYON DIKKATE ALINARAK IÇECEK PAKETLERI 'ALL-INCLUSIVE RESTAURANT & BAR DRINKS PACKAGE' OLARAK YADA 'ALL-INCLUSIVE CLASSIC DRINKS PACKAGE' OLARAK BELIRLENMEKTEDIR. DETAYLI BILGI IÇIN OFISIMIZ ILE IRTIBATA      GEÇEBILIRSINIZ.

 

MÜSAİT KATEGORİLER

 

  • BALCONY AUREA

Ayri yataklara ayrilabilen çift kisilik yatak (istege bagli olarak)*. Duslu banyo Gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Mini bar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 16 m2. (3 m2 lik balkon dahil).   Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde)

  • SUİT

Ayri yataklara ayrilabilen (istege bagli olarak) çift kisilik yatak. Küvetli banyo, gardrop, TV, telefon, wireless internet baglantisi (ücretli). Minibar ve kasa. Klima. Kabin yaklasik 27 metrekare (4 metrekarelik balkon dahil) .Boyut, düzen ve mobilyalar görünende farkli olabilir (ayni kabin kategorisinde)

 

Yemek

Her gün 20 saat yüksek egitimli seflerin hazirladigi, en sevilen yiyecekleri sunan restoran ve zengin bir büfe seçenegi.

Ücretsiz Eglence

Zengin bir gündüz aktiviteleri programi, muhtesem aksam sovlari, etkileyici Broadway ve Las Vegas tarzi tiyatro gösterileri, canli müzik ve danslar ile gece hayati hayran kalacaksiniz.

Aktiviteler

Açik tenis, voleybol ve basketbolumuzdan veya Technogym® kardiyo ve mukavemet egzersiz donanimina sahip en yeni spor salonumuzdan, ayrica yoga ve fitness derslerinden yararlanin.

Çocuklar

Yasa özel gündüz ve gece çocuk kulüpleri. Uzman denetimi altinda, kulüplerimiz çok çesitli uyarici ve eglenceli aktiviteler kesfetme ve sosyallesme firsati sunuyor.

Puan Kazan

Yurtdisi harcamalar ve ön ödemeli hizmetlerde seyir halindeyken Voyagers Club puani kazanin

Dubai (U.Arab Emirates), Abu Dhabi (U.Arab Emirates), Sir Bani Yas Is (U.Arab Emirate), Muscat (Oman), Khasab (Oman), Dubai (U.Arab Emirates)

LÜTFEN YORUMLARINIZI YAZNIZ

PUAN VERİNİZ

Konaklama, hizmet ve otel hakkındaki yorumlarınızı 1 ile 10 arasında puanlama yapabilir misiniz?

İlk Yorumu Siz Yapın!

Hemen yorum yapın

50

puan kazanın...

Bu tur şuan 5 ziyaretçi tarafından inceliyor.