OTEL, BÖLGE, TEMA ARA

SONUÇLARI FİLTRELE

Kişi Başı Fiyat Aralığı
Konsept
Otel Özellikleri
Spor & Sağlık & Eğlence
Çocuklara Özel
Otel Türleri

Çocuk Dostu Oteller

Çocuk Dostu Oteller

Tatilseverlerin sıklıkla yaşamış olduğu dikkat gerektiren endişelerinden birisi de, çocuk sorumluluğu altın da tatile çıkma düşünceleridir. Her planların da muhakkak konusu ve konuşması geçen düşüncüleri, her geçen gün tatil heveslerinin ertelenmesiyle sonuçlanmaktadır. Günümüz de artık bu endişelerin aslın da çok sorun olmadığını gösteren Çocuk Dostu Oteller , tatilcilerimizin güvenle konaklama yapabilmelerini vaat etmiştir. Yetişkin tatilcilerimiz kadar çocuklarının da rahat ortama ihtiyacı olduğunu düşünerek hareket etmesi ve siz velilerine hangi imkan ve olanaklar sunuluyorsa çocuklarınız için de aynı uygulama yapılmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak isteyen çocuklu tatilcilerimiz Çocuk Dostu Oteller tercih ederek tatillerini keyifli hale getirebilirler. Konseptler hakkında edinebileceğiniz bilgiler resmi internet sayfasında yer almaktadır. Ayrıntılı inceleyebilir indirimlerden sınırsızca faydalanabilirsiniz.


Bu konsepten faydalanmak isteyen tatilcilerimiz, geniş yelpazeye sahip çocuklarınızın rahatlığı ön planda olan oda seçenekleri ile kusursuz hizmet almaktadır. Hem tatile geldim hem de çocuğumla ilgilenmek zorun da olup daha çok yorulacağım ezberini ortadan kaldırarak Çocuk Dostu Oteller, çocuklarınızın ilgisini çeken animasyon gösterileri, küçük açık havuz imkanı, çocuk su kaydırağı gibi imkanlar aktive etmektedir. Siz ebeveynler omuzlarınızda bulunan yükü bir nebze bırakıp, güneşin, denizin tanıdı çıkarıp bronzlaşmaya başlarken, Çocuk Dostu Oteller eşliğinde çocuklarınız, kendi oyun alanlarında çocuk sporları ile meşgul olurlar. Eğlencenin yanı sıra yemek konusunda da titizlik gösteren otellerimiz, yetişkinlerden farklı olarak çocukların almak zorun da olduğu farklı damak tatları ile birlikte, diyet öğününü de göze alarak uygun hala getirmiştir. Her şeyin eksiksiz düşünüldüğü hizmetten faydalanmak isteyen tatilcilerimiz zaman kaybetmeden sezon kampanyalarından faydalanarak online işlemler den odalarını ayırtabilirler.


Çocuklarınız için hazırlanan özel yemek menüleri dışın da, çocuklarınızın vitamin eksikliğinin yaşanmaması için ara öğünler servis edilmektedir. Gün boyu sağlıklı ve zinde kalmaları Çocuk Dostu Oteller için titizlikle takip edilen konudur. Tam anlamıyla çocuklarınız için kurulan bu oteller, çocuklarınızın eğlenme anlayışını öğretici yönde sunum yapması oldukça yararlıdır. Çocuklarınızın gün için de eğlence ile karışık tatlı yorgunluğu sırasın da, uyku düzenlerinin bozulmaması hesaplanarak Çocuk Dostu Oteller gereken uyku ihtiyaçlarını karşılasınlar diye özel uyku odaları hazırlamıştır. Ebeveyn odalarından çocuk odalarına geçişi sağlayan özel kurulan sistemin oldukça başarı kazanması tatilcilerimiz tarafından övgü ile alkışlanmaktadır. Her zaman kaliteli hizmet anlayışı eşliğin de müşterilerine sunulan hizmetler bu kadarı ile kalmamaktadır. Konseptin genişliği saymakla bitmemekle birlikte, boyama odaları, mini voleybol sahalarının olması çocuklarınıza spor yapma alışkanlığı kazandırılmaktadır. Çocuklarınızın tatilde sıkılmalarına imkan vermeyerek boccia ve bowling oyunları da tercih edilerek sıkılmalarının önüne set çekebilirsiniz. Tatilden ziyade keyifli yaz okuluymuş havası için de eğitimler alarak eğlenmelerini sağlayan oteller mutlaka çocuklarınız için ilk tercih olmalıdır. İster telefonla ister internet üzerinden rezervasyonunuzu yapıp odanızı ayırtabilirsiniz.