OTEL, BÖLGE, TEMA ARA

SONUÇLARI FİLTRELE

Kişi Başı Fiyat Aralığı
Konsept
Otel Özellikleri
Spor & Sağlık & Eğlence
Çocuklara Özel
Otel Türleri

Kaplıca Otelleri

Kaplıca Otelleri

Her insan sağlık problemleri için tıbbın dışında, ekstra olarak doğal tedavi yöntemlerine başvurmaktadır. Bunların ilk başında gelen şifa kaynağı olan doğa mucizesi sıcak su kaplıcalarıdır. Genel anlamda tatil olarak da tercih edilen Kaplıca Otelleri, yaz kış yerli yabancı birçok misafire ev sahipliği yapmaktadır. Günümüzde sağlık turizmine ciddi katkı sağlayarak hizmette bulunan sağlık otellerinin diğer adı olan Kaplıca Otelleri sayesinde birçok insanımız derdine çare bulmaktadır. Tatil anlayışını sunmuş oldukları sosyal aktiviteler ile renklendiren ve misafirlerine keyifli günler geçirmelerini sağlayan Kaplıca Otelleri hakkında her bilgiye resmi internet sayfası üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz. İçinde barındırdığı mineral ve ısı sayesinde oluşan termal su şifaları, dünyaca bilinmekte olup geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan Kaplıca Otelleri her kesimden gelen insanlar için özel hazırlanan termal su havuzları ile şifa kaynağı olmaktadır.


Kaplıcaların bulunduğu illerimiz arasında yer alan Afyonkarahisar, Bursa, Kocaeli, Kırşehir, İzmir, Kütahya, Bolu, Çanakkale, Gönen, Denizli, İznik, İzmit, Yalova ve Antakya başta geliyor diyebilir. Bu şehirlerde ve çevre illerde açılmış olan Kaplıca Otelleri bulunmaktadır. Birçok rahatsızlığı olan hastalar, buraları tercih ederek şifalı sularından faydalanmak isterler. Halk dilinde yaygın olarak Alternatif tıp adı altında bilinen kaplıcalarda, konaklama yapabilmek için Kaplıca Otelleri listelerine internetten kolayca ulaşabilirsiniz. Yılın belli zamanlarını Kaplıca Otelleri tesislerinde geçiren misafirlerimizin çoğu, Ülkemizde yaygın olarak görülen başta yaşlılık hastalıkları, eklem ağrıları, kadın hastalıkları, kalp, karaciğer, deri hastalıkları gibi birçok rahatsızlıklarının tedavilerini sürdürmek amaçlı konaklama yapmaktadır. Ağrılarını hafifleterek sağlıklı yaşam sürmek isteyen birçok hastamız bu kaplıcaları tercih ederek aynı zamanda da tatil yapmaktadır.


Ülkemizde doğal termal suyun olduğu bölgelerimizde, çok ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bu yatırımlar günümüzden yarınlarımıza kadar devam edeceğin den ötürü Kaplıca Otelleri de günden güne çoğalma gösterecektir. Yılın dört mevsimi misafir kabul eden kaplıcalar, kaliteli hizmet sunarak şifa arayan hasta misafirlerine özel ekstra indirimler uygulamaktadır. Misafirlerinin bütçelerine katkıda bulunarak tercih sebebi farkı oluşturan Kaplıca Otelleri bünyesine rezervasyon oluşturmak artık çok kolaya indirgenmiştir. Misafirler konum itibari ile seçecekleri bölgedeki Kaplıca Otelleri ulaşımı için ister karadan, ister denizden isterlerse de hava yolu ile kolay ulaşım sağlayabilirler. Müşterilerine özel olarak hazırlanan bölümlerde Kaplıca Otelleri hizmet olarak verdiği, termal sulu hamamlar, açık kapalı termal havuzları, fizik tedavi odaları, masaj odaları, termal banyoları ve jakuziler aktif olarak mevcuttur. Bu tedavi odaları kaplıcaların derece olarak almış oldukları yıldızlara göre, kalitesinin ve dekorasyonun değişiklik göstermesi mümkündür. Müşterilerimizin bu hizmetlerden sınırsız her şey dahil pansiyon rezervasyonu yaparak sahip olabilirler.