OTEL, BÖLGE, TEMA ARA

SONUÇLARI FİLTRELE

Kişi Başı Fiyat Aralığı
Konsept
Otel Özellikleri
Spor & Sağlık & Eğlence
Çocuklara Özel
Otel Türleri

Kayak Otelleri

Kayak Otelleri

Yaz mevsiminin gelmesini ve denize girmeyi hayal edenler olduğu kadar kış mevsimini dört gözle bekleyen kayak tutkunları da vardır. Kişilerin bu tutkularını yerine getirecek ülkemizde pek çok noktada kayak merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerin çevresinde yer alan Kayak Otelleri, bireylerin konaklamasından yeme ve içme konusuna kadar her türlü ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda çoğu otelin bünyesinde veya çevresinde kayak hocaları bulunmaktadır. Bu kayak hocaları isteyen herkese özel ders vermekte ve çok kısa sürede kişinin kayak pistinde tek başına kayma kabiliyetini kazanmasına yardımcı olmaktadırlar. Ayrıca Kayak Otelleri bireylerin kaymada ihtiyaç duyacakları gereçleri temin etme konusunda da çevresinde çeşitli dükkanlarla tatilcilerine hizmet vermektedir. Bu dükkanlardan istenilen her gereç satın alınabilir ve sıkıntı çekmeden kayak sporu yapılabilir. Kayak merkezlerinin başında İstanbula yakınlığıyla ilk akla gelen Bursa/Uludağ tesisleridir.


Bununla birlikte Kartepe, Erciyes, Palandöken, Kartalkaya, Davraz, Ilgaz ve Sarıkamış gibi bölgelerde birbirinden keyifli kayak merkezleri yer almakta olup bunların her birinin etrafını çevreleyen Kayak Otelleri kış mevsimi tatilcilerine ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye yazın turizme elverişli olduğu kadar bünyesinde bulunan çeşitli şehirlerdeki kayak merkezleri ile kış sporunun başında gelen kayak sporuna da elverişli bir ülkedir. Dolayısıyla her yıl yerli ve yabancı turistleri Kayak Otelleri ile ağırlamakta ve her sezon turizmle oldukça fazla miktarda ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Sizlerde kış mevsimini evde boş oturmak ve kasvetli gelen havanın etkisiyle bunalıma girmek yerine bu Kayak Otelleri arasından en yakın bölgede olan bir tesise rezervasyon yaptırabilir, kış mevsiminin de ne denli güzel olduğuna şahitlik edebilirsiniz. Kayak merkezlerinin bulunduğu konum itibariyle amatör ve profesyonel kayakçılara özel tasarlanan pistlerin uzunluğu değişkenlik göstermektedir.


Sitemiz üzerinden bu pistlerin uzunluk ve yükseklik seviyesine göz gezdirebilir, çevresindeki Kayak Otelleri içinden biriyle anlaşma sağlayarak hiç geçirmediğiniz kadar keyifli bir kış mevsimine imza atabilirsiniz. Karın doğal rengi olan beyaz, saflığın ve güzelliğin simgesidir. Bu güzellik içinde yürüyüşler yapabilir, ağaçların üstünü kaplayan karla ortaya çıkan muazzam görselliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çocuklar içinde oldukça eğlenceli olan kayak merkezleri, küçük yaşta kayak sporuna eğilim kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Ailece eğlenebileceğiniz Kayak Otelleri, kış mevsiminde yapılacak en ideal aktivitelerden biridir. Kayak sezonu genelde Aralık ayında başlayıp Şubat ayının sonuna kadar devam etmektedir. Hafta sonları ya da okulların yarı yıl tatilde bu aralığı değerlendirebilir, ailece Kayak Otelleri ile ilgili önceden yaptığınız araştırmanızın keyfini çıktığınız tatilde sürebilirsiniz. Bunun yanı sıra kayak merkezinin etrafında bulunan oteller, bünyelerinde sizlerin kayak sporunun ardından rahatlayıp yorgunluğunuzu atmanız adına spa merkezi, masaj terapileri ve güzellik ile bakım konularında da destekçiniz olmaktadır. Bu nedenle her bakımdan rahat edip sınırsız seviyede eğleneceğinizden ötürü kış bitmeden sitemizden Kayak Otelleri içinden seçmiş olduğunuz otele online rezervasyon yaptırabilir, keyifli bir kış sezonu geçirebilirsiniz.