En Uygun Fiyatı Hesaplayın

Özel İndirimler Bitmek Üzere
Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Bugüne Özel 261.00 TL
222.00 TL
%15 indirim
Genel Özellikler
  • Termal Otel
  • Tedavi Bölümleri
  • Sauna ve Spa Odaları
  • Sauna ve Spa Özelligi
Tesis Özellikleri
İnşaa Tarihi : 22.04.2013 Yılı
Yenileme Tarihi : 22.04.2013 Yılı
Toplam Oda Sayısı : Otelimizde toplam 78 oda bulunmaktadır. Oda
Adres : Medrese mahallesi Ergüven sokak no:1

0-6 Yaş 1.Çocuk Ücretsizdir.

Genel Bilgiler

Adıgüzel Termal Otel termal tatil turizmine farklı bir anlayış getirmek amacıyla kurulmuş bedensel, ruhsal yenilenmeyi ve dinlenmeyi esas alan bir sağlık otelidir. Haymana'daki termal sular, doktor kontrolünde sağlıklı bir yaşam için siz değerli misafirlerini bekliyor.

Çocuk Oyun Alanı
Asansör
Kapalı havuz
Tek bay kabul ediyor
0-6 yaş çocuk ücretsiz
Otopark
Wifi
 
 

Konaklama Bilgileri

Adıgüzel Termal Otel 8 adet suit oda, 16 adet triple oda, ve 54 standart odası ile toplam 78 odalıdır ve 180 yatak kapasitesine sahiptir. Doğa manzaralı ve balkonlu tüm odalarda halı zemin, uydulu LCD TV, çift telefon, mini bar, merkezi ısıtma ve merkezi ses sistemi, çalışma masası, internet, akıllı yangın algılama sistemi, banyoda duşa kabinli küvet, saç kurutma makinesi, turndown servisi ve kartlı anahtar sistemi bulunmaktadır.

Zemin Parke
Telefon
Balkon
Banyoda Küvet
Banyoda Duşakabin
LCD Tv
Saç Kurutma Makinası
Odada kasa
Klima
Havlu
Jakuzi
Minibar

Yiyecek Bilgileri

Adıgüzel Otelde, sağlık ve lezzeti buluşturan açık büfe ve alakart restoranlar ile Vitamin Bar seçenekleri mevcuttur.

Aktivite Bilgileri

Haymana Merkez Kaplıcanın yanı başında olan otelin içinde, bay-bayan-karma havuzlar, Türk Hamamları, saunalar, fin hamamı, spor ve dinlenme salonu, masaj salonları, fitness salonu, çocuk ve yetişkinlere özel oyun salonları, cafeler ve daha pek çok aktiviteleri ile hizmet vermektedir. Misafirler TV ve oyun salonunda keyifli vakit geçirebilir.

Sauna
Türk Hamamı
Spa Merkezi
Fitness salonu

SPA Merkezi

Haymana ilçemizdeki termal sular yüzlerce yıldır çeşitli hastalıklara şifa dağıtmış ve hala dağıtmaya devam etmektedir. Yerin yüzlerce metre altından çıkarılan doğal Haymana Termal suyu ülkemizde ve dünyada sayılı, önemli özellikli sulardan biridir. 42 C lik kaynak ve 38-39 C lik havuz ısısı ve zengin yararlı içeriği nedeni ile herhangi kimyasal, biyolojik veya fiziksel bir işleme tutulmaksızın doğrudan kullanılabilmektedir. Dünyada birçok kaplıcada termal suyun ısısı doğrudan insan kullanımı için ya yüksek ısıda (70-90C) ya da düşük ısıda (20-30 C) olması nedeniyle, soğutma ve ısıtma işlemiyle kullanıma sunulabilmektedir. Bilindiği gibi buda suyun özelliklerinin kaybına neden olmaktadır. Isıtma ya da soğutma herhangi bir fiziksel işleme ihtiyaç olmadan doğrudan doğruya doğal haliyle kullanılabilen Haymana Termal Suları bu özelliği ile dünyanın seçkin termal sularından biri olarak anılmaktadır. Haymana termal suyu bazı solunum sistemi, kas iskelet sistemi, cilt, kalp-damar, bağırsak, böbrek-idrar yolları, jinekolojik ve nörolojik hastalıkların tedavisinde doktorlar tarafından önerilmektedir. Özellikle son yıllarda modern tıbbında Termal Tedavinin faydalarını kabul etmesi ile birlikte dünyada Termalin önemi bir hayli artış göstermektedir. 10 yıl öncesine kadar 40-50 olan termal yaş 25-30lu yaşlara kadar düşmüştür. Tanrının mucizesi olan bu termal su tedavisi ile birlikte modern tedavi yöntemlerini de birleştirdikten sonra birçok rahatsızlıkta kesin tedavi ortaya konmaktadır.Haymana?daki termal sular, doktor kontrolünde sağlıklı bir yaşam için siz değerli misafirlerini bekliyor

Standart Oda
Yarım Pansiyon
Suit Oda
Yarım Pansiyon
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
Tarih Aralığı İndirim 2 Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 1. Çocuk 2. Çocuk
01-06-2019 | 31-08-2019
Yarım Pansiyon
%15 261.18 TRY
222.00 TRY
174.99 TRY
148.74 TRY
349.98 TRY
297.48 TRY
0-6 yas ücretsiz
7-12 yas 111.00 TRY
0-6 yas ücretsiz
7-12 yas 111.00 TRY

Çağrı Merkezimiz, Saat 09:00-22:00 arasında çalışmaktadır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize arama talebi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Adıgüzel Termal Otel Rezervasyon Hattı

0 312 920 06 74

Adres

Medrese mahallesi Ergüven sokak no:1

Konum

Adıgüzel Termal Otel, Ankara kent merkezine 78 kilometre mesafede olup Esenboğa Havaalanı'na 80 kilometre mesafededir.